News

letnia bluzeczka

Włóczki to nie tylko materiał do tworzenia dzianin, ale także źródło inspiracji i kreatywności. Oto wykaz pięknych włóczek, które idealnie nadadzą się na letnią bluzeczkę.

Mariolcia z pewnością będzie zachwycona!

 1. Linello od Lang Yarns:
  • Skład: 40% len, 32% bawełna, 28% wiskoza.
  • Długość: 280 m na 100 g.
  • Grubość drutów: 3,5 mm - 4 mm.
  • Linello to połączenie naturalnych włókien, które sprawiają, że dzianina jest lekka, przewiewna i idealna na ciepłe dni
 2. Pride od Wooladdicts:
  • Wyjątkowo miękka i delikatna włóczka.
  • Idealna na letnie projekty, takie jak bluzeczki czy chusty.
  • Dostępna w różnych kolorach
 3. Karma:
  • Nieco grubsza włóczka, świetna na luźniejsze, zwiewne projekty.
  • Wybierz jasne kolory, aby podkreślić letni nastrój
 4. Paradise:
  • Włóczka z błyszczącymi wstawkami, dodaje fantazji i lekkości.
  • Idealna na delikatne, romantyczne bluzeczki
 5. Norma i Norma Color:
  • Norma to klasyczna, jednokolorowa włóczka.
  • Norma Color to wersja z delikatnymi przejściami kolorów.
  • Oba rodzaje świetnie sprawdzą się w letnich projektach
 6. Quattro i Quattro Degrade:
  • Włóczka o czterech skręconych nitkach.
  • Quattro Degrade ma efekt przejścia kolorów.
  • Idealne na bluzeczki z ciekawym splotem
 7. CaorleDuemilaLuxorMinorca i Liza:
  • Każda z tych włóczek ma swoje unikalne cechy.
  • Wybierz kolor i splot, który najbardziej Ci się podoba!

Teraz możesz zacząć planować swoją letnią bluzeczkę! Niech kreatywność Cię poniesie, a efekt będzie zachwycający.

🌸 Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odwiedź sklep e-dziewiarka.pl lub nasze sklepy stacjonarne w Łodzi, Krakowie i Wrocławiu, gdzie znajdziesz szeroki wybór włóczek i akcesoriów dziewiarskich.

 Kliknij w poniższy link i przejdź do danej kategorii włóczki:

{nomultithumb}

na sloneczne dni

Od soboty, 22 czerwca 2024 r., do piątku, 28 czerwca 2024 r., mamy dla Was wyjątkową ofertę! Cały asortyment w sklepie e-dziewiarka.pl oraz w naszych sklepach stacjonarnych objęty jest 15% rabatem. To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w materiały na letnie projekty!

Ale to nie wszystko! Jeśli interesują Was włóczki letnie, takie jak Kordonki, Włóczka bambusowa, Włóczka bawełniana, Włóczka jedwabna, Włóczka lniana czy Włóczka wiskozowa, to mamy dla Was jeszcze większy powód do radości – na te kategorie przysługuje 20% rabat! 🎉

Nie przegapcie tej okazji! Przygotujcie swoje druty, szydełka i pomysły na letnie dzianiny. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu online i sklepów stacjonarnych – razem stworzymy piękne projekty! 🧶🌞

 {nomultithumb}

addi

Zapytano Jakoba Langa - właściciela firmy Lang Yarns - jakie druty od Addi lubi najbardziej.

Jakob Lang:

To jest moje ulubione pytanie. Każdy produkt addi, którym dziergasz włóczki od Lang Yarns! Żarty na bok, współpracujemy z Addi od 1986 roku. Nasze firmy mają podobną filozofię: 

„innowacja, jakość, zorientowanie na klienta. Krótko mówiąc, kochamy addi.”

-----------------

Druty i szydełka Addi są synonimem doskonałości dla fanów dziergania i szydełkowania na całym świecie. I nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi: od 1829 roku pracujemy niestrudzenie w Altenie, aby sprostać wysokim wymaganiom, jakie nasi klienci stawiają naszym produktom. Ciągła kontrola jakości na każdym z aż 25 ręcznych etapów procesu produkcyjnego, rozwój technologiczny w produkcji oraz regularna wymiana informacji z naszymi klientami i pracownikami, wszystko to przyczynia się do podnoszenia jakości.

Nasza filozofia jest prosta. Gdy nasi klienci kupują druty Addi, otrzymują najlepszą jakość. Dzięki temu dzierganie jest o wiele bardziej przyjemne.

Made in Germany.

Produkujemy druty do dziergania i szydełkowania w Altenie, w Westfalii, od prawie 200 lat. Firma rodzinna jest obecnie w rękach szóstego pokolenia, a 93% naszego asortymentu jest produkowane w Niemczech. Pochodzenie naszych produktów jest w pełni identyfikowalne. Uczciwe warunki pracy, także u naszych dostawców spoza UE, są integralną częścią naszej filozofii. Warunki te są ostatecznie częścią zrównoważonego biznesu, a my stawiamy na zrównoważony rozwój. Tylko w ten sposób "luksus dla twoich rąk" może naprawdę przynieść radość wszystkim.

Luksus dla twoich rąk

Co nas napędza: Jesteśmy prowadzeni przez szóste pokolenie. Czasami potrzeba aż 25 etapów produkcji, aby stworzyć doskonałe druty.

Ci, którzy chcą stworzyć coś wyjątkowego własnymi rękami, stawiają wysokie wymagania sobie i swoim narzędziom. Chcemy oferować naszym klientom druty, które spełniają te standardy i dostarczają przyjemności z rękodzieła. Dlatego produkujemy z 100% precyzją w Niemczech.

Klienci i dostawcy Wspólny sukces. Głęboko wierzymy, że wzajemny szacunek na wszystkich poziomach biznesu jest kluczowy, ponieważ uczciwość, wsparcie i szacunek są podstawą wspólnego sukcesu zarówno w dobrych, jak i trudnych czasach. Bardzo cenimy fakt, że nasi pracownicy, klienci i dostawcy są prawdziwymi partnerami, na których możemy polegać.

Długoterminowe relacje biznesowe są korzyścią dla wszystkich, zwłaszcza w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. Dlatego wspieramy naszych klientów - i ich klientów - gdzie tylko możemy. Na przykład skargi są rozpatrywane szybko, czasy dostaw są skracane tam, gdzie to możliwe, dzięki naszemu magazynowi Lean Lift, a klienci są na bieżąco informowani (przez naszą stronę internetową, newsletter oraz przez naszych pracowników biurowych).

Historia firmy Addi

Innowacje Addi

Podziel się:

Innowacje są integralną częścią programu Addi. Najpopularniejsze produkty, które opracowaliśmy, można znaleźć tutaj.

Addi jest znane z wprowadzania na rynek nowych produktów co roku. Nie tylko rozszerzeń już istniejących produktów, ale często tak zwanych prawdziwych innowacji.

Każdy, kto z powodzeniem produkuje druty od 1829 roku, wie, że trzeba myśleć o przyszłości już dziś.

Innowacje Addi - firma rodzinna

W Addi zawsze wykorzystywaliśmy całe nasze know-how i wieloletnie doświadczenie, aby osiągnąć zrównoważony wzrost i przetrwać na rynku w długim okresie. Aby zapewnić nasz sukces w przyszłości, regularnie organizujemy rundy innowacji, podczas których opracowujemy nowe pomysły.

Oto kilka najważniejszych innowacji z ostatnich lat:

Innowacja nr 1: addiCraSyTrio

Zestaw drutów z trzema igłami

Rok 2017 zapisze się w historii Addi. W tym roku, razem z wielozadaniową Sylvie Rasch/CraSy Sylvie, Addi zrewolucjonizowało dzierganie na okrągło.

Dzięki światowej nowości addiCraSyTrio, trzyczęściowemu zestawowi elastycznych drutów, dzierganie nawet najmniejszych obwodów jest bardzo proste. To umożliwia specjalna elastyczność środkowej części drutu, która dopasowuje się do każdej ręki. Przy dzierganiu na okrągło oczka są rozmieszczane na dwóch drutach i dziergane trzecim – więc tylko dwie zmiany drutów na okrążenie. Pojedyncze druty mogą być również używane jako druty do wzorów warkoczowych.

Nowość została po raz pierwszy zaprezentowana na pierwszym spotkaniu blogerów Addi w 2017 roku i w krótkim czasie stała się światowym fenomenem.

Dzięki addiCraSyTrio nie tylko dzierganie skarpet staje się łatwiejsze i szybsze, ale także dzierganie małych okrążeń – wszędzie tam, gdzie okrągłe druty są zbyt długie. Rękawiczki, mankiety, rękawy, czapki czy ubranka dla dzieci nie stanowią problemu.

Oczywiście, Made in Germany.

Innowacja nr 2: addiNovel

Kwadratowy design dla łatwego trzymania i dziergania

Ergonomiczne okrągłe druty addi-Novel są na rynku od 2019 roku. Ich specjalność to kwadratowy kształt z zaokrąglonymi rogami i wypukłą strukturą oraz bardzo cienkie końcówki. Ta kombinacja zapewnia specjalny efekt podczas dziergania.

Seria Novel zapewnia bardzo równomierny wzór oczek dzięki wypukłościom, a specjalny kształt i struktura zapewniają efekt masażu podczas dziergania. To stymuluje krążenie krwi i zapewnia mniejsze napięcie nawet podczas wielogodzinnego dziergania.

Innowacja nr 3: addiUnicorn

Magiczne okrągłe druty

Jako nowa, bajeczna innowacja, addiUnicorn uzupełnia naszą serię okrągłych drutów od tego roku.

Magia jednorożca znajduje swoje odzwierciedlenie w dwóch końcówkach okrągłych drutów Addi i różowej żyłce. Szlachetna, falista struktura jednorożca masuje dłonie podczas dziergania, a błyszcząca i mieniąca się powierzchnia nadaje drutom elegancji.

Jak 93% wszystkich produktów Addi, te okrągłe druty są również Made in Germany.

Innowacja nr 4: addi2go App

Cyfrowy asystent rękodzieła

Aplikacja addi2go, zaprezentowana po raz pierwszy w 2021 roku, również nie jest dostępna od dawna. Od kilku lat Addi jest aktywna na wszystkich głównych kanałach społecznościowych z rosnącą liczbą obserwujących. Kolejnym krokiem była aplikacja Addi.

Tutaj znajdziesz nie tylko wszystkie podstawowe informacje o Addi, ale także praktyczne narzędzia, darmowe instrukcje, licznik rzędów z funkcją głosową i wszystkie wiadomości Addi, niezależnie od mediów społecznościowych.

Innowacja nr 5: addiNature – Szydełko z Orzecha Włoskiego

Naturalne produkty

W 2021 roku Addi rozszerzyło nie tylko swoją ofertę cyfrową, ale także ofertę szydełek, wykorzystując drewno orzecha włoskiego jako kolejny naturalny produkt obok drewna oliwnego i bambusa.

Seria addiNature składa się z naturalnych drewien, takich jak drewno oliwne i orzech włoski, oraz bambusowych drutów. Wszystkie produkty z serii Nature są naturalnie chronione wysokiej jakości olejami i woskami i oferują najlepszą jakość – oczywiście Made in Germany.

Innowacja nr 6: addiColibri – Druty z podwójnymi końcówkami

Kolorowa innowacja

Ta kolorowa innowacja istnieje w ofercie drutów z podwójnymi końcówkami Addi od 2014 roku.

Jest to prawdopodobnie najlżejszy zestaw drutów na świecie. Pięknie wyposażony w modne kolory z drutami posiadającymi jedną końcówką tępą i jedną ostrą. Nadaje się do dziergania skarpet, golfów i czapek.

Klasyczny zestaw 5 drutów z pewnymi specjalnymi cechami. Najgładsze końcówki oraz lekkie, wysokiej jakości materiały w perfekcyjnej obróbce tworzą trwały zestaw drutów, na którym oczka płynnie się przesuwają.

Ręcznie wykonane, produkowane z dużym doświadczeniem i jakością oraz anodowane na koniec dla perfekcyjnego zestawu kolorów. Wszystko to otrzymasz z tym zestawem drutów, oczywiście Made in Germany.

Te innowacje są teraz częścią programu Addi i są niezbędne. Oczywiście, jest jeszcze wiele innych innowacji z wielu lat działalności firmy Selter, o których chętnie opowiemy innym razem.

Nadchodzące nowości:

{nomultithumb}

Kolory włóczki TROPICAL przeplatają się, tworząc wyjątkową kombinację kolorów. Możesz dziergać z tej włóczki najpiękniejsze akcesoria i ubrania. Dzięki długości 165 metrów szybko stworzysz prawdziwe cuda.

1

PUNTO 51 - TROPICAL

Książeczka z wzorami dziewiarskimi na klimat śródziemnomorski – z PUNTO 51 - TROPICAL będziesz gotowa na upały w nadchodzące wakacje.

2

TROPICAL

W przypadku włóczki TROPICAL dwa różnokolorowe włókna gradientowe są splecione razem, tworząc jedną włóczkę. Powoduje to silne kontrasty między dwoma kolorami, a następnie mniej kontrastujące sekcje. Dzięki temu TROPICAL zapewnia harmonijną paletę kolorów, która ujawnia się w nieregularnym przebiegu dziergania.

3

50% bawełna, 50% akryl

∼ 165 m / 50 g

Zalecamy druty o rozmiarze 3,5 mm - 4 mm, aby uzyskać próbkę 22 oczek i 30 rzędów.

 

INSTRUKCJA DO DZIERGANIA DLA CIEBIE

Pobierz wzór na sweter, dziergany z włóczki TROPICAL, dostępny za darmo na stronie internetowej langyarns.com do 14 czerwca 2024 roku. Wystarczy wpisać kod NL2422 przy realizacji zamówienia.

4

Życzymy miłego weekendu, ciesz się dzierganiem i szydełkowaniem.

{nomultithumb}

Nasza Danusia  przygotowała dla Was gotowe zestawy chustowe z włóczki Linen Soft (materiał letni bawełna, len , wiskoza).

Ceny zestawów kształtują się od 57 - 80 zł.

Przyda się Wam ta inspiracja? Mam nadzieję, że tak.

Zapraszam:)

mt_gallery:

jedwab 15

Włóczki jedwabne, choć mniej popularne niż wełna czy bawełna, zasługują na szczególną uwagę, zwłaszcza w sezonie letnim. Jedwab to materiał o wyjątkowych właściwościach, które czynią go doskonałym wyborem na ciepłe miesiące. W niniejszym artykule przyjrzymy się zaletom włóczek jedwabnych i wyjaśnimy, dlaczego warto po nie sięgnąć latem.

Naturalna Lekkość i Przewiewność

Jedwab jest naturalnym włóknem o niezwykłej lekkości. Włóczki jedwabne są wyjątkowo przewiewne, co pozwala skórze oddychać, minimalizując ryzyko przegrzania się nawet w najgorętsze dni. Dzięki swojej strukturze, jedwab pomaga regulować temperaturę ciała, zapewniając uczucie chłodu i komfortu.

Luksusowy Dotyk i Wygląd

Jedwab jest znany z niezwykłej gładkości i delikatności w dotyku. Tworzy on przyjemną w dotyku tkaninę, która nie podrażnia skóry, co jest szczególnie istotne latem, gdy skóra jest bardziej narażona na podrażnienia. Ponadto, jedwabne włóczki charakteryzują się subtelnym, naturalnym połyskiem, który dodaje elegancji każdemu projektowi.

Higroskopijność

Jedwab ma zdolność do absorbowania wilgoci, co jest istotne w upalne dni. Włókna jedwabne mogą wchłonąć do 30% swojej wagi w wodzie, nie wydając się przy tym mokre. Dzięki temu ubrania wykonane z jedwabnych włóczek pozostają suche i komfortowe, nawet w wilgotnych warunkach.

Trwałość i Wytrzymałość

Mimo swojej delikatności, jedwab jest niezwykle wytrzymałym materiałem. Włóczki jedwabne charakteryzują się dużą odpornością na rozciąganie i ścieranie, co sprawia, że wykonane z nich produkty są trwałe i długo zachowują swój kształt oraz wygląd. Jest to szczególnie ważne dla osób tworzących letnie ubrania, które są często prane i noszone.

Wszechstronność

Włóczki jedwabne są niezwykle wszechstronne i nadają się do różnych rodzajów projektów. Od lekkich, przewiewnych swetrów i topów, po eleganckie szale i chusty - możliwości są niemal nieograniczone. Dodatkowo, jedwab doskonale łączy się z innymi włóknami, takimi jak bawełna czy len, co pozwala na tworzenie unikalnych mieszanek o różnych właściwościach.

Hipoalergiczność

Jedwab jest naturalnie hipoalergicznym materiałem, co oznacza, że rzadko powoduje alergie i podrażnienia skóry. Jest to szczególnie istotne dla osób o wrażliwej skórze lub skłonnych do alergii, które mogą mieć problemy z noszeniem innych materiałów w ciepłe dni.

Ekologiczność

Jedwab jest włóknem naturalnym, biodegradowalnym i odnawialnym, co czyni go bardziej ekologicznym wyborem w porównaniu z syntetycznymi włóknami. W procesie produkcji jedwabiu stosuje się minimalną ilość chemikaliów, co dodatkowo zmniejsza jego wpływ na środowisko.

Podsumowanie

Włóczki jedwabne to doskonały wybór na sezon letni ze względu na swoje unikalne właściwości. Lekkość, przewiewność, higroskopijność, luksusowy wygląd i dotyk, a także trwałość i wszechstronność czynią jedwab idealnym materiałem na letnie projekty. Dodatkowo, jego hipoalergiczność i ekologiczność sprawiają, że jest to wybór zarówno komfortowy, jak i odpowiedzialny ekologicznie. Sięgnij po włóczki jedwabne i ciesz się komfortem oraz elegancją w najgorętsze dni roku.

Włóczki objęte promocją:

 

{nomultithumb}

len

Piękne włóczki na nadchodzący sezon letni.

Tylko przez tydzień masz okazję na zakup włoczek z działu "włóczka lniana" z rabatem 15%. Rabat widoczny w koszyku.

Włóczki objęte rabatem:

{nomultithumb}