Odkryj niezwykłą ofertę na letnie włóczki firmy Lana Gatto!

Teraz, przy zakupie promowanych włóczek otrzymasz rabat 15%.

Jeśli wartość zamówienie przekroczy 300 zł, Twój rabat wzrośnie do 25%.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczoną dziewiarką, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rękodziełem, te włóczki pozwolą Ci stworzyć piękne letnie projekty.

W naszej promocji znajdują się różnorodne włóczki, takie jak Grenada, Cable 5, Macaron, My Earth, Martinica, Saint Martin, Smoothie, Fresh, Sorrento, Porto Rico, Eclissi, Aruba, Sugar oraz Tribeca. Każda z nich ma unikalne cechy i kolory, które sprawią, że Twoje projekty będą wyjątkowe.

Oferta obowiązuje tylko do 21 czerwca 2023 r. i nie łączy się z innymi rabatami.

Pragniemy zaprezentować Ci przykład, jak włóczki Aruba i Grenada mogą przyczynić się do powstania pięknych letnich projektów. Na załączonych zdjęciach możesz zobaczyć żółty top, który przywołuje na myśl lato, słońce i chwile relaksu. Intensywnie żółta włóczka Grenada (2 motki) o ciekawej strukturze zainteresowała nas na tyle, że postanowiliśmy sprawdzić, jak można przerobić te wyjątkowe kokonki. Dzięki niezwykłej teksturze i kolorom tej włóczki, dzianina nabrała letniego charakteru. Cały projekt ma kształt litery A i został wykonany z użyciem drutów o rozmiarze 4.0. Zastosowaliśmy również różnej grubości paski, aby stworzyć ciekawy efekt nad biustem, a na końcu dodać delikatne rękawki.

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji już teraz! Odwiedź nasz internetowy sklep e-dziewiarka.pl lub nasze sklepy stacjonarne i wybierz swoje ulubione włóczki Lana Gatto. Osiągnij mistrzostwo w tworzeniu rękodzieła i ciesz się pięknymi, letnimi projektami, które przywołają wakacyjny nastrój przez cały rok.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

Zaloguj się by komentować.