Teraz lato jest naprawdę w pełnym rozkwicie - ale już z niecierpliwością patrzymy w niedaleką przyszłość - na jesień i zimę!

W ciągu najbliższych kilku tygodni będziemy przyglądać się trendom kolorystycznym na nowy sezon, prezentując przy tym nowe włóczki.

 


NOWOCZESNY ROMANTYK

Pokaż swoją romantyczną stronę nadchodzącej jesieni i zimy. Owiń się chłodnymi, stonowanymi odcieniami zieleni lub błękitu lub połącz pudrowy róż z subtelnymi akcentami złamanej bieli.

nowoczesny romantyk

KOLORY NATURY

Zmieniające się barwy liści. Wielokolorowa paleta barw od bogatej zieleni przez świecące pomarańczowe odcienie do głębokiej czerwieni, aby wprowadzić naturalny kolor jesieni do naszych dzianin.

KOLORY NATURY

PONADCZASOWA KLASYKA

Są kolory, które po prostu nigdy nie wychodzą z mody. Niezależnie od tego, czy wybierzesz szarości, beże, głębokie odcienie granatu, czy też elegancką czerwień Bordeaux - dzianinami w tych klasycznych barwach możesz cieszyć się przez wiele lat.

PONADCZASOWA KLASYKA

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Agata.wandzel@wp.pl
1 year ago
Zachwyciły mnie kolory z palety liści, ale jeszcze bardziej cieszy mnie oferta grubych włóczek- koniec z łączeniem (ha ha!!!); będą fajne, przytulaśne grubaski... No wiem, że i teraz są w ofercie. Ale nowości kuszą...
Like Like
0
piskorzyna@interia.pl
1 year ago
Świat pędzi i Lang nie pozostaje w tyle-bardzo dużo grubych włóczek na grube druty aby szybciej cieszyć się gotowym wyrobem...:))
Like Like