Lato to świetna okazja na zmianę torebki i to w dodatku na taką, którą wydziergałyśmy same.

Dziergać możemy z czego tylko zapragniemy, z czystej bawełny, z bawełny z akrylem, ze sznurka. Od Stasi wiemy, że jej klientka wydziergała torbę nawet z Linello od Lang Yarns, a więc nada się wszystko, co Wam tylko wpadnie w ręce.

Poniżej przedstawiamy Wam kilka inspiracji na wakacyjne, szydełkowe torebki, które oczywiście robi się łatwo, szybko i przyjemnie.

Pierwszą z nich jest torebka z klapką wykonana ściegiem jodełkowym. Stasia wykorzystała do niej 2 motki naszego sznurka Royal Fit 3 i użyła szydełka nr 6.

Jeśli zainteresował Was ten projekt, to podpowiadamy, że jego wykonanie możecie podpatrzeć na kanale YouTube ścieg jodełka od plotkadesign.

1

Kolejne torebki, to prace Inusi, która przerabiała jeden motek sznurka za drugim, bo nie mogła przestać ich robić… Znacie to, prawda? Dzierganie wciąga…

Mała torebunia ze sznurka idealnie nadaje się na naszą rozpoczętą robótkę albo inne małe skarby. Bardzo poręczna i wygodna.

Wykonana jest również z 2 motków naszego sznurka, tym razem Royal Macrame. Do jej zrobienia Inusia poleca szydełko nr 4.

2 3

Jeśli mamy ochotę i potrzebę posiadania większego modelu, to trafioną inspiracją może być inna torebka od Stasi, także wykonana ze sznurka Royal Macrame, ale tym razem szydełkiem 3.5.
Torba bardzo pakowna i wytrzymała. Zmieszczą się do niej zarówno teczki w formacie A4, jak i kilka rozpoczętych robótek.

4

Stasia prezentowała nam również inną wykonaną przez siebie torebkę ze sznurka Royal Macrame. Tym razem sięgnęła po szydełko 4.5, dwa motki sznurka i powstało takie oto szare cudo z frędzlami po bokach. I Ile włóczek ze sklepu na Staszica się do niej zmieści, ach strach myśleć…

5

Jeśli po odwiedzinach w sklepie e-dziewiarka nie zmieszczą nam się wszystkie motki od Stasi, Danusi lub Patulli, to możemy na przyszłość wydziergać sobie tzw. „paryżankę”. Jest baaardzo pojemna, rozciąga się w miarę potrzeb, a otwory są na tyle gęste, że nic nam nie wypadnie.

6

Inną, również bardzo pojemną torebką jest tzw. „tulipan”. Można ją wydziergać zarówno z bawełny, jak i ze sznurka. Pomieści wszystko, ale to wszystko, co kobieta potrzebuje i musi mieć w torebce.

7

Mamy nadzieję, że nasze prace zainspirowały Was do działania i zaraz zobaczymy w komentarzach przerobione motki i nowe kolorowe, letnie torebki.

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Bozena18
1 year ago
Pod wpływem torby Stasi, która była prezentowana również wydziergałam podobną ze sznurka nr 2 to był debiut. Teraz przymierzam się do torebki. Sznurek z e-dziewiarki już zakupiony czeka.
Like Like