Niedawno na naszych półkach zagościła nowa linia drutów od KnitPro: Mindful.
Można je nabyć jako pojedyncze druty dłuższe lub krótkie, na żyłkach lub z dokręcanymi żyłkami, a także w formie zestawów.
Wśród zestawów do wyboru mamy m.in. "The Gratitude" Mindful, "The Kindness" Mindful – Krótkie oraz "The Warmth" Mindful – krótkie.
Pięknie zaprojektowane opakowania, subtelne turkusowe mandale na lnianych woreczkach sprawiają, że ręce aż nie mogą wytrzymać z podekscytowania, co tam kryje się w środku… A kryje się wiele.

Druty wykonane zostały ze stali nierdzewnej – jest to szczególnie istotna informacja dla alergików. Ich powierzchnia jest matowa, by odbijające światło nie raziło i nie przeszkadzało podczas dziergania. Końcówki zdecydowanie należą do grupy ostrych końcówek. Będą się świetnie sprawdzać przy wszystkich ażurach.

W każdym zestawie znajdziemy żyłki, które oprócz tego, że są obrotowe (mogą wykonać obrót o 360 stopni), są również żyłkami bez pamięci, a to oznacza, że po jakimkolwiek zgięciu wrócą do swojego pierwotnego stanu i wyglądu.

Zestawy zapakowane są w piękne etui, a w nich najpopularniejsze rozmiary drutów – każdy w swojej kieszonce. Dzięki temu wszystko wygląda bardzo estetycznie i na pewno nie będzie bałaganu.
W zależności od wielkości zestawu mamy odpowiednio 7 rozmiarów drutów (od 3.00 do 6.00) i 2 żyłki o różnych długościach – zestaw THE KINDNESS, 11 rozmiarów drutów (od 3.00 do 10.00) i 3 żyłki o różnych długościach – THE WARMTH oraz 12 rozmiarów drutów (od 3.00 do 12.00) i 4 żyłki o różnych długościach – THE GRATITUDE. Ostatni zestaw jest też zestawem z dłuższymi drutami o długości 13 cm.

Do tego w każdym zestawie mnóstwo akcesoriów „przydasi”: kluczyki do skręcania drutów z żyłką, piękne ozdobne zatyczki, różne rodzaje markerów, igły dziewiarskie i miarka grubości drutów.

Nic dodać nic ująć – po prostu wymarzony zestaw dla każdej dziewiarki.

Link do akcesoriów z serii Mindful.

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
admin
1 year ago
Tylko do 17. sierpnia 2022 r. wszystkie akcesoria firmy KnitPro
oraz włóczki: Silk Mohair, Silk Mohair Lux, Silk mohair Print, Mohair Royal z rabatem 15%. Rabat naliczany jest w koszyku.
Like Like