Do 3 lutego trwa promocja na ciepłe, grube, kolorowe motki, z których możecie bardzo szybko wyczarować piękne dzianiny. Nasz e-dziewiarkowy zespół nie mógł się nim oprzeć już wcześniej i stworzył z nich bardzo energetyczne projekty.

Tylko zobaczcie jakie piękne swetrzysko, przywołujące kolorami wiosnę, zrobiła Danusia.

Potrzebowała na niego 4 jednokolorowe motki włóczki Bold i 3 motki kolorowe Bold Color, druty nr 9.

 1

 

 2

Na jednym swetrze się nie skończyło… kolejny powstał z 9 motków Bold Color nr 02.

3

Danusia uwielbiała mieć Bolda na drutach. Spadała z nich czapka za czapką i zaraz rodził się pomysł na kolejny komplet zimowy, który robił się praktycznie sam.

Z 3 motków Bold Color 02 (druty nr 9) powstał cudownie kolorowy komplet zimowy: czapka, duży komin i mitenki.

4

5

Danusia na tym nie poprzestała. Sięgnęła po następne 3 motki Bold Color, niezastąpione druty nr 9 i wydziergała piękny komplet: czapkę i szalik o długości ok 170 cm – jest czym owijać szyję…

6

Kolejne, niesamowicie miękkie i wielokolorowe motki, to włóczka Cloud. Jest bardzo wydajna, zdaniem Danusi na sweterek wystarczą 3 motki, na kardigan 4, całość na drutach w rozmiarze 6-7.

7

Kiedy słoneczko jeszcze pięknie przygrzewało dziewczyny podjęły się weekendowego wyzwania: sweter z włóczki Cloud. Każda z nich zużyła niecałe 3 motki innego koloru.

Mając taki sweter na sobie nie można się nie uśmiechać 😉

8

We włóczce Cloud kolor zdecydowanie gra pierwsze skrzypce, pięknie układa się w wielokolorowe pasy. Dzianina jest lekka i ciepła.

I jak tu się nie zakochać w dziewiarstwie, gdy patrzy się na takie cuda…

Poniżej sweterek, również w wykonaniu Danusi. Potrzebowała na niego 3,5 motka włóczki Cloud oraz druty nr 6.

9 

Nasza Stasia jest także mistrzynią w dzierganiu ciepłych, milusich swetrów. Patrzymy na nie i nie możemy się nim oprzeć, człowiek od razy by się w nie wtulił, a nie tylko nosił.

Jednym z nich jest sweter wykonany z włóczki Phoenix. Stasia, ponieważ chciała szerokie rękawy, kieszonki i kołnierz, to zużyła na niego 3 motki, ale jej zdaniem w 2 również można się zmieścić. Druty według uznania. Producent zaleca druty w rozmiarze 7-8, Stasia robiła na 7.0 i uważa, że i na 6.0 wyjdzie ciekawa konsystencja dzianiny.

11

11

Mamy nadzieję, że dziewczyny zainspirowały Was swoimi pracami i teraz Wy będziecie podsyłać nam zdjęcia Waszych udziergów.

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
IBAG
1 year ago
Utalentowane Panie w niepowtarzalnych dzianinach!!!
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
1 year ago
Ojej; sorki; Gratulacje dla Danusi za obszerne swetrzycha, ale phoenix to oczywiście DZIEŁO STASI!!! PIĘKNIE CI W TEJ FUKSJI. A bufiaste rękawy powiały Anią z Zielonego wzgórza... Też była ruda... :D
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
1 year ago
Dziewczyny!!! Cudne te Wasze swetrzycha!!! Bold mnie inspiruje, Cloud już dawno porwał, a turkusowego Phoenixa już mam... Fajnie, że przypomniałaś Danusiu swój absolutnie odjechany kardigan fuksjowy. Mam 3 motki i stres, czy wystarczy- teraz dziergam na luzie. ;-)
Like Like
0
JoKo
1 year ago
Pani Stasiu, ten różowy Phoenix do koloru włosów (nie mówiąc o paznokciach) - po prostu petarda!
Like Like