1

Ostatnio przybliżaliśmy Wam odcienie czerwonego, a ponieważ coraz bardziej rozpiera nas radość, że wiosna tuż tuż, to tym razem przyglądamy się przeróżnym odcieniom zielonego.

Zielony w przyrodzie występuję w tak wielu odmianach, że co tydzień moglibyśmy nosić ubrania w innej tonacji tej barwy, a patrząc na nasze półki, naprawdę w to wierzymy, bo mamy prawie 270 różnych zielonych motków.

Zielony to kolor nadziei i odrodzenia, a idąc tym tropem i szukając pozytywów na pewno odnajdziemy je we włóczce Carpe Diem (czyli Chwytaj Dzień) z serii WoolAddicts. Dostępna jest zarówno w delikatnym miętowym, jak i intensywnie butelkowy kolorze. Obydwa mięciutko nas otulą i ogrzeją, ponieważ włóczka Carpe Diem to połączenie dwóch naturalnych włókien: 70% wełny i 30% alpaki.

Jeśli szukamy czegoś, co idealnie nada się na dzianinę wiosenną, czyli da nam jeszcze trochę ciepła, ale równocześnie będzie już lekko przewiewne, to świetnie sprawdzi się MerinoCot od Lana Gatto. 53% wełny merino będzie nas delikatnie grzało, a 47% bawełny sprawi, że dzianina zyska lekkość i przewiewność. Włóczka doskonale sprawdzi się dla całej rodziny i wszystkich wrażliwców.

3.jpg

Im bliżej wiosny i lata, tym w motkach więcej bawełny i lnu, i coraz więcej kolorów. Jeśli lubimy takie energetyczne połączenie, oczywiście z zielonym w tle, to dzięki włóczce Bloom od Lang Yarns naprawdę rozkwitniemy. W dużych 150g motkach mamy aż 450m bawełny (70%), wiskozy (18%) i lnu (12%) do przerobienia. Nitka raz jest błyszcząca, raz matowa, co sprawi, że bijące od nas światło pozytywnej energii będzie jeszcze intensywniejsze 😉

2.jpg

Gdy mamy na sobie dzianinę w kolorach, które kochamy to od razu jesteśmy pogodniejsi, a na naszej twarzy gości częściej uśmiech. A gdy mamy na sobie tak intensywną i soczystą zieleń jaką oferuje nam włóczka Pride z serii WoolAddicts, to udany będzie każdy dzień.

Dodatkowo do 15.03.2023 r. wpisując kod SMILE na stronie wooladdicts.com możemy pobrać za darmo wzór na wiosenno-letni, delikatnie ażurowy sweter.

4

Zaloguj się by komentować.