2.jpgW e-dziewiarce lubimy różne włóczkowe zmyłki i nieoczywiste połączenie, dlatego włóczki skarpetkowe wykorzystujemy nie tylko do dziergania skarpet. Dziergamy z nich wszystko – bo dlaczego nie 😉

Ich skład sprawia, że przyszła dzianina jest bardzo wytrzymała i trwała w użytkowaniu. Dodatek poliamidu wzmacnia włókno i chroni przed szybkim przetarciem. A jeśli motek skrywa w sobie jeszcze porcję kaszmiru, to wówczas doznania dotykowe są niepowtarzalne.

Kaszmir jest niesamowicie miękkim i puszystym włóknem. Mimo że bardzo cienki i lekki, to 10 razy cieplejszy niż wełna owcza. Posiada świetne właściwości higroskopijne i termoregulacyjne.

Odnaleźć go możemy m.in. we włóczce Super Soxx Cashmere od Lang Yarns, będącej połączeniem wełny (65%), poliamidu (25%) oraz właśnie kaszmiru (10%).

Taki skład sprawi, że nasza przyszła dzianina będzie ciepła, trwała i równocześnie przyjemna dla skóry. Duża zaletą jest również to, że możemy ją prac w pralce na programie wełnianym w temperaturze 30 stopni.

1Wydawać by się mogło, że 10% kaszmiru to niewiele, ale jednak mocno zmienia właściwości motka. Od razu można go wyczuć dotykając nitkę, która jest niesamowicie miękka i delikatna.

A jeśli do Super Soxx Cashmere dodamy jakiś moherek, to wydziergać możemy wszystko, czego dusza zapragnie. Z takiego połączenia wyjdą nam przepiękne, ciepłe chusty, sweterki, kardigany lub pulowery z delikatnym włoskiem. Dodatkowo dobierając moherek w innym odcieniu niż nasza włóczka bazowa możemy stworzyć trzeci kolor.

Włóczka Super Soxx Cashmere dostępna jest w wielu kolorach, od brzoskwini po niebieski, odcienie zielonego, brązu i szarości. Wyczarować z niej możemy zarówno dzianinę na co dzień, jak i elegancki kardigan lub chustę. No i oczywiście eleganckie, ciepłe skarpetki,

Będzie dobrym wyborem na męskie dzianiny dla wrażliwców, których wszystko drapie. Krótko mówiąc – każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Zaloguj się by komentować.