Lato to doskonała okazja do zaprezentowania własnoręcznie wydzierganej torebki. Takie sznurkowe cuda pięknie komponują się z letnimi stylizacjami, kiedy np. ciężka skórzana torebka nie spełnia swojej roli.

Ażurowe poręczne torby doskonale sprawdzają się też na plaży, kiedy potrzebujemy szybko widzieć, co jest w środku i jak najmniej piasku zabierać ze sobą do domu 

Do stworzenia szydełkowej torby można wykorzystać przeróżne wzory, łączyć ze sobą prostokąty, kwadraty, dziergać bez szwów, na okrągło. Dno uformować owalne lub kwadratowe. Inspiracji i pomysłów, ile nas.

W e-dzierwiarce, kiedy mamy w planach wydzierganie jakiejś nowej torebki, to najchętniej sięgamy po sznurek Royal Macrame 2mm. Powstało już z niego wiele prac, które cieszą oko i właścicielkę oraz spełniają swoje zadanie i są często używane – a to najważniejsze, żeby praca nie poszła w kąt, tylko była noszona.

Inusia w swoich ostatnich torbach łączyła dwa kolory sznurka Royal Macrame 2 mm.

Na biało-żółtą zużyła 4 motki sznurka, a dziergała na szydełku 3 mm.

1

Natomiast na szachownicę potrzebne było 2 motki zielonego sznurka Royal Makrame 2 mm i jeden różowy oraz szydełko 3mm.

2

Mamy dla Was również pomysł na torbę ażurową. Do naszej wykorzystaliśmy mix niebieskich sznurków Royal Makrame 2 mm  ( w sumie około 400m) oraz szydełko 4 mm.

3

Robiona była na podstawie wzoru z Pinterest, ale pamiętajcie, że możecie dowolnie regulować sobie wielkość dna oraz wysokość, tak żeby była dla Was jak najbardziej wygodnie.

4

(źródło Pinterest)

Sznurek, szydełko w dłoń i do dzieła!

Zaloguj się by komentować.