Dla niektórych opanowanie jedzenia pałeczkami jest nie do przejścia, dlatego wymyślono dla nich widelec 😉 Innym dzierganie na 5 drutach skarpetkowych tak podnosi ciśnienie, że nie muszą już pić kawy i dalej chodzą bez skarpetek 😉

Dlatego, by dziergało się łatwiej, prościej, przyjemniej i szybciej wymyślono AddiCraSyTrio.

Pomysł pochodzi od Sylvie Rasch, ekspertki firmy CraSy. Głównym celem było stworzenie wygodnych drutów do małych obwodów, jak czapki, skarpetki czy rękawy. I tak powstało AddiCraSyTrio – zestaw trzech drutów, z których każdy połączony jest elastyczną, krótką żyłką, dopasowującą się do dłoni.

Mając taki zestaw można spokojnie dziergać na okrągło nawet skarpetki lub rękawiczki dla niemowląt. Robótkę mamy na dwóch drutach i dziergamy trzecim. Dzięki temu tylko dwa razy przekładamy druty, co jest o wiele wygodniejsze, a samo dzierganie o wiele łatwiejsze niż na 5 klasycznych, prostych drutach skarpetkowych. Robótki też szybciej przybywa, bo nie musimy co chwilę robić przerwy na przełożenie drutów.

Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na zestaw AddiCraSyTrio Unicorn Long mamy pewność, że spiralna faktura drutów sprawi, że podczas dziergania nasze dłonie będą masowane i nie odczujemy zmęczenia. Oczka robótki będą delikatnie i sprawnie przesuwać się po powierzchni drutów, a końcówka typu „basic” oraz „lace” ułatwią nam przerabianie. Natomiast dzięki elastyczności żyłki oczka nie spadną nam nagle z drutów.

Druty AddiCraSyTrio Unicorn Long mają mosiężne końcówki pokryte białym brązem. Są bardzo lekkie i nie obciążają dłoni, a żyłka dopasowuje się do każdego stylu dziergania. Dostępne są w wielu rozmiarach, od 2.0 do 5.0, więc można na nich dziergać czapki nawet z grubszej włóczki.

Mając taki zestaw drutów możemy spokojnie i przyjemnie dziergać jesienno-zimowe dodatki dla całej rodziny.

addi1

Zaloguj się by komentować.