Dla pasjonatów dziergania i dzierżenia w rękach pięknych narzędzi do robótek ręcznych, niemiecka firma Addi przygotowała wiele niespodzianek.

 

addiCraSyTrio Unicorn

180 2 addiCraSyTrioUnicorn LACE 3mm frei rgb

U nas jednorożce nie istnieją tylko w świecie fantazji. Ostatnio wprowadziliśmy na rynek druty dziewiarskie addiUnicorn. Wielu klientów prosiło o to, więc dodaliśmy cenną, spiralną strukturę i błyszczącą powierzchnię do dwóch naszych znanych rodzin produktów.

Druty dziewiarskie addiCraSyTrio Unicorn z końcówką Lace i Basic są dostępne w rozmiarach od 2,0 do 5,0 mm. Mają długość 30 cm, co sprawia, że są idealne do dziergania małych średnic, takich jak czapki, rękawy czy skarpety.

addiClick Unicorn Lace Long

720 2 addiClick Unicorn Etui case Clicksystem MadeinGermany offen stimmung1 rgb 1280x970

Kolorowym hitem targów był nowy addiClick Unicorn - wymienne druty dziewiarskie Unicorn z popularnym i opatentowanym zapięciem addiClick. Zmiana drutów działa bez użycia narzędzi.

Spiralnie ukształtowane końcówki addiClick Unicorn Lace Long są umieszczone w różowej tekstylnym etui z fantazyjnym wnętrzem. W zestawie znajduje się 8 par końcówek o rozmiarach od 3,5 do 8,0 mm, 1 łącznik, 3 różowe linki, uchwyt addiGrip oraz przypinka z motywem jednorożca.

  addiMultibag roll-up case

 620 2 addiMultibag Etui Textil Stricknadeln Haekelnadeln frei rgb  Jedna torba na wszystkie druty przynosi porządek w chaosie igieł. Cztery osobno oddzielane i łączące się torby to idealne miejsce na przechowywanie drutów dziewiarskich, szydełek, igiełek do skarpetek, addiCraSyTrio, addiClick, akcesoriów czy innych narzędzi codziennego dziergania. Bez względu na to, czy jesteś w domu, czy w podróży, ta torba pomoże utrzymać Twoje narzędzia w porządku.

  addi2You Ring

 285 2 addi2You Fingerring Stricken Zweifarbig Silber madeingermany rgb Pierścień, wykonany z 925 srebra w manufakturze w Altena, oferuje unikalne połączenie praktycznego akcesorium do dziergania i cennej biżuterii. 

Pierścień jest obecnie dostępny w rozmiarach S/52, M/54 i L/56. Można go idealnie dopasować do odpowiedniego palca, czy to do dziergania na dwie nici, czy po prostu jako piękny element biżuterii.

285 2 addi2You Fingerring Stricken Zweifarbig Silber stimmung rgb 1280x970

  addiNovel Quintett

170 7 addiNovel Quintett LACE Strumpfstricknadeln Nadelspiel double pointed needles ergonomisch 3 8mm 1520cm US 4 11 6 8 madeinGermany Stimmung2 4c 900x650 W odpowiedzi na liczne prośby klientów, dalej rozwijaliśmy podwójne druty dziewiarskie addiNovel Quintet. Teraz każdy drut jest wykonany z jednego kawałka mosiężnej rurki - nie ma żadnych połączeń w środku. To naprawdę wspaniała nowość!

Dzięki kwadratowej strukturze Novel, te druty do skarpet świetnie leżą w ręku i tworzą bardzo równy wzór oczek. addiNovel Quintett jest dostępny w grubościach od 2,0 do 6,0 mm z ostrzami typu lace po obu stronach.

Aktualizacja dla naszej aplikacji addi2go

Mockup EN 6addi2go App 520x300

Nasza aplikacja addi2go, która została wydana w zeszłym roku, została ponownie rozszerzona o wiele praktycznych funkcji:

  • Funkcja wyszukiwania i filtrowania instrukcji.
  • Licznik serii z trybem "dark mode" i funkcją "always on".
  • Możliwość dodawania własnych instrukcji i zdjęć do projektów.
  • Kalkulator próbek oczek.
  • Kalkulator skarpet od palca.
  • Wyszukiwarka sklepów.
  • Darmowe pobieranie dostępne w języku angielskim i niemieckim.

Nie można się nie zachwycić tymi nowymi akcesoriami do dziergania, które niemiecka firma Addi przygotowała dla swoich klientów. Nie tylko są one praktyczne, ale także piękne, co sprawia, że dzierganie staje się jeszcze bardziej przyjemne i kreatywne. Sprawdź je już teraz i przekonaj się, jak wiele radości może przynieść dzierganie z najlepszymi narzędziami.

Zaloguj się by komentować.