1W świecie dzianin, gdzie jakość materiału jest kluczowa, firma Atelier Zitron wyróżnia się na tle konkurencji. Ich włóczki, szczególnie polecane na dzianiny dla najmłodszych, są symbolem bezpieczeństwa i troski o delikatną skórę dzieci. Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 klasy 1 jest nie tylko znakiem jakości, ale i gwarancją, że nawet najmłodsi, traktujący kocyk jako gryzak, są w pełni bezpieczni.

Produkcja włóczek Atelier Zitron to proces przyjazny zarówno dla środowiska, jak i dla klientów. Firma zapewnia, że ich produkty są wolne od szkodliwych substancji, co jest szczególnie ważne w przypadku materiałów przeznaczonych dla dzieci.

Włóczki Gesa&Flo oraz Feinheit to prawdziwe dzieła sztuki. Wykonane z najdelikatniejszego merino o grubości włókna zaledwie 16 mikronów, biją na głowę większość włóczek dostępnych na europejskim rynku. Porównywalną jakość oferuje jedynie firma Lang Yarns z włóczką Lambswool.

Delikatność tych włóczek sprawia, że dzianiny wykonane z nich są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku. Co więcej, Atelier Zitron podkreśla, że ich produkty są idealne dla osób wrażliwych, które często cierpią na alergie skórne wywołane przez agresywne związki chemiczne używane w produkcji tradycyjnych włóczek. Często alergia na związki chemiczne, która objawia się podczas noszenia dzianin wełnianych jest mylona z alergią na lanolinę występującą w wełnie.

W dobie, gdy rynek zalewany jest włóczkami z poliamidu czy akrylu, które mimo reklamowania jako “dziecięce”, mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie, Atelier Zitron stawia na naturalność i bezpieczeństwo. To przesłanie, które powinno rezonować w sercach wszystkich rodziców – nie pozwólmy naszym dzieciom nosić “plastikowej” odzieży. Nie chcemy przecież ubierać naszych milusińskich w woreczki foliowe.

Dbajmy o nasze pociechy, wybierając to, co najlepsze. Włóczki Atelier Zitron to inwestycja w zdrowie i komfort najmłodszych, a także w spokój ducha rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci wszystkiego, co najlepsze. Dziergajmy z miłością, dziergajmy z Atelier Zitron.

Więcej o firmie Atelier Zitron.

Zaloguj się by komentować.