W miniony weekend miłośniczki rękodzieła miały okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - letnich Półkoloniach na Staszica. Choć sobotni upał mógł wydawać się niezwykle uciążliwy, to liczna frekwencja dowodziła, że dziewiarki potrafią pokonać nawet najtrudniejsze warunki.

Na Półkoloniach nie zabrakło przepięknych dzianin. Jedna z niezwykle utalentowanych dziewiarek, Irena, zaprezentowała urokliwy zielony topik wykonany z jedwabiu Traumseide. Natomiast Basia zachwyciła wszystkich swoją energetyczną sukienką z włóczki Aruba, która stała się inspiracją dla Irenki, tworzącą piękny żółty sweterek. Danusia natomiast zaprezentowała bluzeczkę wykonaną szydełkiem, która zachwyciła wszystkich swoją precyzją i delikatnością.

W trakcie Półkolonii można było podziwiać wiele rozpoczętych projektów na drutach i szydełkach. Wszystkie panie oddawały się pasji twórczej, dzieląc się swoimi pomysłami i technikami. Wspólne spotkanie stało się doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości.

Niestety, jak to bywa, wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć. Nasze letnie półkolonie dobiegły końca. Jednak nie jest to żegnaj na zawsze - wszyscy mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy, aby kontynuować pasję twórczego rzemiosła.

Półkolonie na Staszica udowodniły, że wspólne spotkania pełne pasji i kreatywności są nie tylko sposobem na przetrwanie upalnych dni, ale również doskonałą okazją do rozwijania swoich umiejętności i inspiracji. Niezwykłe projekty, piękne dzianiny i radość twórczego działania pozostaną w pamięci na długo. Do zobaczenia już niedługo, bo prawdziwe pasjonaci dziewiarki zawsze znajdą sposób, aby spotkać się ponownie.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
aneri
12 months ago
mam pytanie: sukienka zdj. 10,11,12 z czego jest zrobiona?
z włóczki Aruba
Like Like
0
anna2578
12 months ago
Napółkolonie jeżdżą milusińscy starsze przedszkolaczki i młodsze szkolniaki.
Na półkoloniach dziewiarskich też sam kwiat dziewczyn młodych sercem.
Wszystkie Was pozdrawiam i biję brawo dla waszych udziergów!
Tak trzymać!
Like Like
0
ds
12 months ago
Ta sukienka to z aruby była czy z jakiej włóczki? Wygląda na milutką

Podziwiam różowe zawijasy na szydełku. Jak to jest zrobione? Szaleństwo. Piękne prace
Like Like
0
piskorzyna@interia.pl
12 months ago
Sukieneczka -10-11-12 pokazana na sobotnim spotkaniu live tutaj na modelce zapewne autorce tego cudeńka-świetnie wyglądasz Dziewczyno i ten kolor...:)
Like Like