1W świecie dziewiarstwa, wybór odpowiedniej włóczki odgrywa kluczową rolę w powodzeniu każdego projektu. Jedną z perełek na rynku włóczek jest niezaprzeczalnie Jawoll Superwash od firmy Lang Yarns. To nie tylko mieszanka wysokiej jakości wełny i trwałego poliamidu, ale także kolorowy raj dla miłośniczek dziergania.

Włóczka Jawoll Superwash jest doskonałym wyborem. Jej unikalna kompozycja, składająca się z 75% wełny i 25% poliamidu, sprawia, że jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale także wyjątkowo trwała. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą stworzyć nie tylko piękne, ale również praktyczne dzianiny, takie jak skarpety czy elementy odzieży wymagające większej odporności na zużycie.

Skarpetki, będące jednym z najczęstszych projektów wykorzystujących włóczkę Jawoll Superwash, są nie tylko łatwe w wykonaniu, ale także niezwykle praktyczne. Na parę skarpet w rozmiarze 42 potrzebujesz zaledwie 2 motków, co sprawia, że projekt jest ekonomiczny, a jednocześnie efektowny. Wyroby z tej włóczki zachowują swoją strukturę nawet po wielokrotnym praniu, co sprawia, że są trwałe i praktyczne.

Jednym z atutów Jawoll Superwash jest również łatwość pielęgnacji. Wyroby wykonane z tej włóczki można prać w pralce w temperaturze do 40 stopni C, bez użycia środków zmiękczających do płukania. To doskonała opcja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i praktyczność w codziennym użytkowaniu dzianin.

Parametry techniczne włóczki dodatkowo potwierdzają jej wysoką jakość. Waga motka wynosi 50 g, a szacowana długość imponujące 210 m. Zalecany rozmiar drutów to od 2.5 do 3.5, co czyni tę włóczkę wszechstronną i nadającą się do wielu różnorodnych projektów.

Jednak to, co wyróżnia Jawoll Superwash spośród innych włóczek na rynku, to mnogość dostępnych kolorów. Bogactwo odcieni pozwala na nieograniczone eksperymenty, inspirując do tworzenia unikalnych projektów. Aby zobaczyć, co można osiągnąć z użyciem tej wspaniałej włóczki, warto zajrzeć na stronę, gdzie znajdziesz inspiracje i przykłady użycia.

Rabat 20% ważny tylko do 15 listopada 2023 r. do godz. 23:59.

Zaloguj się by komentować.