Tym razem przedstawiam Wam chustę, której sama nie zrobiłam :) Ba... nawet kolorów, ani włóczki nie wybrałam. Nic. Pełna niespodzianka. Chustę Podróżniczkę dostałam w prezencie od mojego Kochanego Zespołu na urodziny, zespół dziergał ją w tajemnicy tak bym ani skrawka nie widziała :) Nie było to łatwe... Kochany Zespół podzielił pracę na etapy i Magda dziergała część ażurową, Asia dziergała część kolorową, a Małgosia chowała niteczki.

Dziękuję Wam bardzo za tak doskonale dobrane kolory, włóczkę i wzór. No i za serducha Wasze włożone w te tysiące oczek. Chusta musiała trochę poczekać na sesję zdjęciową i odpowiednie okoliczności przyrody. Zabrałam ją ze sobą w zimową podróż w góry, stąd nazwa Podróżniczki. 

Dane teczniczne: 2 motki włóczki Hanf Natur zielony (19) oraz ciemnoczerwony (27), kolorowe wstawki powstały z włóczki skarpetkowej. Wzór o wdzięcznej nazwie Shawl B.

Włóczka Hanf Natur to niezwykłe włókno. Produkt firmy Atelier Zitron. Wiecie, że babska część zespołu e-dziewiarki kocha pana Zitrona?? Pan Zitron jak mało kto wie, czym lubią otulać się kobiety ;)

Mieszanka wełny z konopią, w dotyku i pierwszym wrażeniu szorstkawa, ale po praniu robi się miła dla skóry i w sposób doskonały grzeje i otula. Zachęcam Was do spróbowania Hanf Natur.

włóczka Hanf Natur włóczka Hanf Natur włóczka Hanf Natur
włóczka Hanf Natur włóczka Hanf Natur włóczka Hanf Natur
włóczka Hanf Natur   

 

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Mariolcia
6 years ago
Dziękuję :) W Zespole siła!!!!
Like Like
0
kucn
6 years ago
Piękna, piękna ... :-)
Like Like
0
Gaja53
6 years ago
Szkoda, że nie uczestniczy w konkursie. Powinien być zespołowa konkurencja. Moja mama pracowała w teatrze i opowiadała, jak po filmie Love story zrobiły się modne długie zimowe szaliki. Wykonywały je zbiorowo tancerki i chórzystki. Przed wyjściem na scenę przekazywały robótkę koleżance czekającej na wyjście na scenę. Biorąc pod uwagę długość szalików był to bardzo fajny pomysł.
Like Like
0
graziapy
6 years ago
Superrrrrr i chusta i koleżanki.
Like Like
0
doorek
6 years ago
idealnie dobrana:)
Like Like
0
Mariolcia
6 years ago
Dziękuję Wam bardzo za komentarze. Arzfu - jeśli chodzi o moje górskie buty to są to ciut już "wychodzone" Campusy, dla których to była ostatnia wycieczka. Czas na nowe, górskie buty :)
Like Like
0
arzfu
6 years ago
Pani Mariolu pytanie dodatkowe - co to za superanckie trekkingi noszą Panią po tych górach?
Like Like
0
arzfu
6 years ago
Fajnie mieć wokół siebie ludzi, którzy są dla siebie ważni. Gratuluję. Chusta piękna, a zdjęcia jeszcze jej dodają uroku. Pozdrowienia dla całej ekipy ;-)
Like Like
0
Mangosia
6 years ago
Wspaniały prezent i świetna współpraca zespołu.
Like Like
0
masz
6 years ago
Zazdroszczę i prezentu i Zespołu, gratulacje dla wszystkich!
Like Like