Listopad obfituje u mnie w akcesoria. Projekty małe, krótkie, kolorowe, zajmujące niewiele czasu a nadające barw jesiennym dniom.

Komin powstał z 1,5 motka włóczki Mohair Trend połączonego z pasującymi kolorystycznie cekinami od Lana Gatto (Paillettes - 2/3 motka). Druty nr 5,5 - nabrałam 70 oczek i zamknęłam w okrąg, po paru rzędach ściągacza 1x1, przeszłam na ścieg gładki prawy, pod koniec dziergania zakończyłam takim samym ściągaczem.

Czapka, którą noszę do niego to bohaterka filmiku "W Górach Sowich" - projekt powstał z 1 motka i ciutkę następnego włóczki Super Soft Lana Gatto, nr koloru 8507. Druty nr 4.0

Czapka niebiesko-turkusowa to włóczka Luv&Lee od Atelier Zitron, motek i troszkę z następnego, wzór podpatrzony u Inusi (za inspirację dziękuję), druty nr 5.0, pompon dołączony to 9 cm symbol 3MJ.

Wzorek przez Inusię nazwany "rybia łuska" bardzo plastyczny i ładnie eksponuje kolorową włóczkę. Kto chętny nauczyć się "rybiej łuski" i poczeka cierpliwie, pokażę niebawem jak go wykonać. Czapkę z tej samej włóczki i tym samym wzorem zażyczył sobie Admin. Tak więc to najlepsza rekomendacja zarówno włóczki jak i wzoru :)

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

 

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Moni42
4 years ago
Świetnie Mariolciu :-) Komin zapewne pięknie się mieni w jesiennym słońcu. Bardzo lubię takie :-)
Like Like