Twarda skorupa, miękki środek - tak opisuje Lang swoją nową włóczkę Kimberley, która jest mieszanką bawełny, konopi i poliestru. Interesująca struktura nitki, efekt tweedowy, odpowiednia grubość pozwalająca na druty w okolicach 4-4.5 te wszystkie czynniki złożyły się na chęć posiadania sukienki z tej włóczki.

Motyw ażuru zaczerpnięty z letniego wydania Vereny. Ażur tylko na dole, następnie ażurowa wstawka na przodzie i na plecach. Ulubione wycięcie w rękawach. Konstrukcja dość prosta, zużycie materiału to 8.5 motka włóczki Kimberley na drutach nr 4. Po praniu sukienka zrobiła się lejąca, układająca do figury. Kimberley to idealny surowiec na takie właśnie dzianiny. Sukienka w malinowo-czerwonym kolorze doskonale posłużyła jako odzienie na wakacje. Jak widać w sukience można i biegać i skakać, pozwalać by woda morska ją zmoczyła.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
MADZIA 74
2 years ago
Podoba mi sie bardzo sukieneczka. Kolor cudny,faktura wloczki, wzor. Sliczna. Piekne zdjecia.?
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
2 years ago
Jak zawsze- energia, wdzięk i perfekcja wykonania, która nie powala a inspiruje... Dzięki, Mariolciu, że dzielisz się swymi wątpliwościami z grupy "czy?". Od razu mi raźniej. Twoje projekty zachęcaja do odważnych rozwiązań.
Like Like
0
Mariolcia
2 years ago
Dziękuję Wam bardzo za komentarze, same wiecie oglądając live, że ona była wielkim spontanem, były emocje, czy będzie dobra, czy te 99 oczek nabrane na dół, to nie będzie za dużo/za mało - czy zamknięcie od razu po plisie ażurowej tych 16 oczek to będzie ok, czy nie przesadziłam z tym zamknięciem, czy nie będzie prucia, czy długość wyjdzie akuratna. Wszystkie "czy" napędzają mnie do dziergania i szybciej wydziergałam tę sukienkę niż szal z Linello.
Like Like
0
Anowi
2 years ago
Mariolcia w tej cudnej sukience śmiga jak Matrix.
Like Like
0
kaju52
2 years ago
Sukienke zrobić to nie problem,ale wykonać w niej podskok to już problem.hi hi
Like Like
0
Julitta Jeda
2 years ago
Powiem krótko - Sukienka i modelka Extra!
Like Like
0
gabrysiunia54
2 years ago
Mariolciu , śliczna ta sukienka ,taka ze smakiem ?
Like Like
0
IBAG
2 years ago
Sukienka o dużej urodzie,ładne zgranie koloru ze wzorem,podziwiam nakład pracy!
Like Like
0
Ilo
2 years ago
Piękna sukienka i tak energetycznie wzbudzająca optymizm :-) i oczywiscie chęć natychmiastowego wydziergania takiego cuda :-)
Like Like
0
Moni42
2 years ago
Zakochałam się w tej włóczce. Koniecznie muszę dokupić kilka moteczków. Pięknie wyglądasz Mariolciu :-)
Like Like