Wiosna to czas odnowy i świeżości, a co może być lepszym sposobem na powitanie tej pory roku niż stworzenie czegoś wyjątkowego własnymi rękami? Dzisiaj przedstawiamy wam bluzeczkę, która łączy w sobie klasyczne szydełkowanie z nowoczesnymi akcentami, dzięki wykorzystaniu dwóch rodzajów włóczki: Artsy i Amira Light.

Skład Włóczki:

  • Artsy: 67% bawełna, 33% akryl
  • Amira Light: 100% bawełna organiczna

Technika: Unikalność tej bluzeczki polega na połączeniu technik szydełkowania i dziergania. Szydełkowe elementy wykonane z wielokolorowej włóczki Artsy nadają projektowi dynamiki i wiosennego charakteru. Natomiast dodatek jednobarwnej włóczki Amira Light pozwala na wyeksponowanie wzorów szydełkowych, dodając elegancji i subtelności.

Bluzeczka charakteryzuje się wygodą noszenia oraz wyjątkowym wzornictwem, który przyciąga spojrzenia. Jest to idealny wybór dla osób ceniących sobie oryginalność i komfort. Szydełkowe elementy są nie tylko dekoracyjne, ale również pozwalają na przewiewność, co jest istotne w cieplejsze dni.

Zużycie Materiału:

  • 2 motki włóczki Artsy nr koloru 05
  • 3 motki włóczki Amira Light nr koloru 062

Instrukcja: Szczegółową instrukcję wykonania szydełkowego elementu można znaleźć na naszym filmie instruktażowym https://youtu.be/HbntLdB5hjY, który krok po kroku przeprowadzi was przez cały proces tworzenia.

Testowanie: Bluzeczka została przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych - zarówno nad morzem, jak i w górach. Wykazała się dużą odpornością na zmienne warunki pogodowe, takie jak silne słońce czy lekki deszcz, co potwierdza jej wysoką jakość i trwałość.

Zachęcamy do wydziergania tej wiosennej bluzeczki i dodania własnego, unikalnego akcentu do swojej garderoby. Niech każdy dzień będzie okazją do pokazania własnego stylu i kreatywności!

Artykuł ten ma na celu inspirować i zachęcać do twórczego podejścia do dziergania. Pamiętajcie, że każdy projekt jest wyjątkowy i może być dostosowany do indywidualnych preferencji. Miłego dziergania!

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Mariolcia
1 month ago
Anowi, Apeico bardzo dziękuję Wam za ślad jaki zostawiłyście po obejrzeniu dzianin. To bardzo miłe i napędza do dziergania. Pozdrawiam dziewiarsko
Like Like
0
apeico
1 month ago
Wspaniałe prace i tak pięknie zaprezentowane na tle cudnych krajobrazów. Wielka przyjemność oglądania i podziwiania :-)
Like Like like 1
0
Anowi
1 month ago
Konstrukcja kardigana wygląda na niezwykle skomplikowaną, ale wiem, że tak nie jest. Kardigan jest niezwykle interesujący.
Mimo, że szydełko mnie nie lubi, to kusisz bluzeczką i mam ochotę zrobić sobie podobną.
Like Like like 1