Najlepszą przez Was wybrana pracą została:

Navelli od Zawleczona


drugie miejsce:

 Szale od Jerzyh13


trzecie miejsce:

Golf w czerwieni od Rita

oraz 

Rękawiczki od Jerzyh13


Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim Dziewiarkom za udział w zabawie.

Zawleczona, Jerzyh13 i Rita proszeni są o kontakt z obsługą sklepu stacjonarnego w sprawie zorganizowania sposobu dostawy. 

PS.

Część wyników została przez nas zmodyfikowana w celu pokazania realnie oddanych głosów i wyeliminowaniu potencjalnie wątpliwych.


Wyniki:

Tytuł pracy
Głosów
 Navelli od Zawleczona
36
 Szale od Jerzyh13
35
 Golf w czerwieni od Rita
32
 Rękawiczki od Jerzyh13
32
 Chusta od Lamarina
29
 Zielone pola od Lamarina
27
 Zimowo- skrzące swetrzycho od Aneczek
26
 Wyjściowy od Ania67w
22
 Szal kolorowy 01 od Aganieszka
17
 Szal kolorowy 02 od Aganieszka
16
 Sweter od Baśka1
15
 Szal 200% luksusu od Apolejka21
15
 Lniano bawełniany patchworek od Aneczek
14
 Szal Myrtle Leaf od Malanowi
14
 Płaszczycho od Agata.wandzel
13
 Kocyk dla Kubusia od Kasia0210
13
 Niezwykły zwyklaczek od Lamarina
13
 Bezrękawnik Perfect Polo od Moni42
12
 Mitenki od Iza Wołek
11
 Nobel Art od Anowi
11
 Fale w Portofino od Anowi
11
 Szal po skosie od Lamarina
9
 Bluzeczka od Kludwig
9
 Melanżowy rudzielec od Gosio
8
 Blik fang w roli głównej od Barbarawlodarska1959
7
 Sweter dla męża od UllaP.
7
 Prezent dla wnuczka od Bozena18
7
 Golf II od Baśka1
7
 Szary golf od Gosio
6
 Debiutancki sweter od Renia1xd
6
 Rosy trzy, a nawet pięć od Barbarajaniak
3
 Fantomas w zacnym towarzystwie od Aneczek
3
 Zimowy komplet od Kasia0210
3
 Sweter od AgnieszkaP
3
 Chusta od Doroma
2
 Golf od Baśka1
2
 Kardigan od Doroma
2
 Linello od Barbarawlodarska1959
1
 Zielony grubasek od Wiesi
1
 Czapka od Agata.wandzel
1
 Sweterek od Jm.bilska
1
 Tunika od Barbarawlodarska1959
1
 Spodenki od Paaulina
0

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tym miejscu chcemy zaprezentować prace dziewiarek, jakie wpłynęły od początku miesiąca. Przez pierwszy tydzień następnego miesiąca będzie można na te prace głosować. Praca która zdobędzie najwięcej głosów zostanie tu zaprezentowana do momentu wyłonienia kolejnej zwycięskiej pracy. 

Wszystkie prace przesłane do Galerii Dziewiarek będą brały udział w głosowaniu. Jeżeli nie chcesz, aby Twoja praca została pokazana, to prosimy o wiadomość email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zdjęcia: Wielkość zdjęcia nie mniej niż 700px (najdłuższy bok) i nie więcej jak 500 kB

Ważne: Wymogiem jest, aby prace były wykonane w większości z włóczek zakupionych w e-dziewiarka.pl

Kliknij i przeczytaj regulamin

1) Głosowanie rozpoczyna się od 1 dnia każdego miesiąca i trwa do 7 dnia danego miesiąca.

2) Praca miesiąca będzie prezentowana od 8 do końca miesiąca.

3) Możesz głosować tylko raz dokładnie 5 dowolnych prac.

4) Nagrodzone zostają autorki najlepszych prac, przy czym nagrodzona dziewiarka może być tylko raz i tak np. jeżeli prace autorki 'X' zdobędą 3 pierwsze miejsca, to nagrodę zdobywa autorka 'X' oraz kolejne autorki 'Y' i 'Z'. Chcemy tym samym dać szansę większej liczbie dziewiarek i zachęcić Was do zgłaszania swoich prac do naszej zabawy.

5) Udział w głosowaniu możliwy tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

6) Jest to forma zabawy i nie przewidujemy nagród innych niż wymienione powyżej.

7) Zastrzegamy sobie możliwość zmiany zasad. {jcomments on}

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Magda_c
2 years ago
ADMINIE!! Nareszcie!! Od dawna było widać dziwne ruchy w trakcie głosowania.
Ja to już wykryłam dwa lata temu ,że można manipulować w trakcie głosowania. I Ty i ja to wiemy-Wprowadziłeś kilka zabezpieczeń ale jak widać wystarczy mieć grono "fanów" nie związanych z dziewiarstwem a zalogowanych i bach- nagroda przejęta. Gratuluje decyzji .
Like Like
0
lamarina
2 years ago
Bardzo bym nie chciała żeby obecna sytuacja miała wpływ na inne osoby i doprowadziła do likwidacji konkursu dla innych . Ja napewno nie będę dłużej klientka sklepu który bezpodstawnie oskarżył mnie o zakładanie fałszywych kont . Zdziwiłam się , ze usunięto glosy i komentarz o wątpliwych głosach uraził bo regulamin nie wyklucza znajomych . Ale do momentu wyjaśnienia myślałam , ze to fakt założenia 3 kont przez znajomych corki to spowodował . Teraz już wiem ze to ja osobiscie zostałam uznana za oszustkę , która dla motka włoczki będzie zmieniać wyniki głosowania . Bardxo mi przykro ,ze z góry osadzono mnie w ten sposób . Nigdy nie wątpiłam w czyjaś uczciwość i nie smialabym nikomu zarzucić tak lekko inne wartości . Szkoda , ze nasza przygoda tak się kończy . Będę miło wspominac poznane tutaj fantadtyczne osoby
Like Like
0
admin
2 years ago
Widzę, że korekta głosów wzbudza emocje... i słusznie, ale żeby nie była to gra do jednej bramki to:
1) Nikogo nie nazwaliśmy oszustem i nikomu nie zwróciliśmy uwagi.
2) Zostały sprawdzone prace z miejsc I-III.
3) Usunięte zostały głosy z fikcyjnych kont, które zostały założone tylko do oddania głosów na konkretne prace.
4) Usunięto w sumie głosy z 9 kont. Wszystkie usunięte głosy były oddane dokładnie na te same prace i dokładnie w tej samej kolejności.
5) Nie każdy ma możliwość i ochotę na zakładanie nowych kont tylko po to, by poprawić swoją pozycję w głosowaniu, stąd dla równego traktowania wszystkich uczestników postanowiliśmy usunąć problematyczne głosy.
6) Cała zabawa jest wynikiem naszej ciężkiej pracy, wysiłku i zaangażowania. Staramy się, by uczciwość i nasze poczucie przyzwoitości było naszym znakiem towarowym. Jeżeli ktokolwiek wątpi w naszą uczciwość i ma inne poczucie wartości, to niestety nic z tym nie zrobimy.
7) Zabawa w głosowanie na najlepszą pracę miesiąca wzbudza negatywne emocje, może zatem czas zakończenie tej gry. To miało być dla Was.
Like Like
0
lamarina
2 years ago
Hanna19 bardzo dziękuje za miłe slowa. Niestety jeśli po raz pierwszy ktoś zostaje pozbawiony głosów i nagrody i trudno to inaczej odebrać jako zarzut nieuczciwości . Bardzo mi przykro ale mam nadzieje ze inaczej będę zapamiętana przez inne cudowne dziewiarki . Dlatego Twoje słowa są dla mnie bardzo cenne . Dziękuje i pozdrawiam
Like Like
0
Hanna19
2 years ago
lamarina, nie czuj się fatalnie, bo przecież NIE odpowiadasz za działania innych osób. Nie znam Cię osobiście, ale wiem, że zawsze jesteś pomocna, wspierasz radą inne dziewiarki a do tego tworzysz piękne prace. Moim zdaniem jesteś absolutnie godna zaufania. Pozdrawiam i gratuluję zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom tej zabawy - każda z prac wg. mnie jest wyjątkowa i zasługuje na uznanie :))
Like Like
0
lamarina
2 years ago
Bardzo dziękuje za potraktowanie mnie jako oszustki . Moja córka głosowała na moje prace przy swoich kolegach którzy zachwycili się strona i również zagłosowali . To jest tylko zabawa ale ja czuje się fatalnie . Oczywiście gratuluje zwycięzcom .
Like Like
0
jerzyh13
2 years ago
Bardzo, bardzo dziękuję Wszystkim Koleżankom-Dziewiarkom {i tym prezentującym swoje prace (wspaniałym Konkurentkom?!?!) i tym, które głosowały, a w szczególności na moje prezentacje}. Dziękuję także Zespołowi "E-Dziewiarki" za propozycję hojnej Nagrody. Wszystkie Panie zrobiłyście mi wspaniały Prezent z okazji, bardzo okrągłego, jubileuszu urodzinowego, który minął w ostatnią niedzielę. Pozdrawiam Was Wszystkie i życzę spokojnych, smacznych Świąt Wielkanocnych - wolnych od smutku i obaw.
Like Like