Violet - YarnArt

Serwetka owalna, kordonek Violet YarnArt, 50 gr, druty Nr 2,5

mt_gallery:

Obrus na szydełku , YarnArt Violet 0112 ,średnica 127 cm

mt_gallery:

Jest to mój pierwszy wyrób tego rodzaju, więc pozostawia wiele do życzenia. Na zdjęciu bardzo widoczne są nierówne oczka ażuru, które były "oczkami brzegowymi" na poszczególnych drutach i stąd to znaczne rozciągnięcie. Jest zatem nad czym pracować na przyszłość :)
Materiał: kordonek Violet Yarn Art, kolor nr 326.
Druty: skarpetkowe nr 2.
Średnica serwety (bez szydełkowego zakończenia) - 26,5 cm.
mt_gallery:
Szal, według mojego pomysłu - słupki i półsłupki, wykonany szydełkiem nr 4. Włóczka: YarnArt Violet: 2 kłębki koloru nr 0112 oraz po 1/2 kłębka koloru nr 6322 i 0015. Muszę przyznać, że jest to pierwsze moje "dzieło" szydełkowe i zdaje się, że ostatnie - zdecydowanie lepiej robi mi się na drutach. Ale chciałam sprawdzić, czy potrafię. Wymiary szala: 240x30 cm, ponieważ robiłam wzdłuż, robota się dłużyła niemiłosiernie (chyba dziesięć wieczorów). Byłam wręcz zła na siebie za to szydełko! Ale za to rzecz jest artystycznie oryginalna i świetnie się nosi.
mt_gallery:

Latem tak dla odmiany wydziergałam na szydełku Letnie bukiet. Kwiatuszki w dominującym kolorze (średni fiolet) wykonane są z włóczka Violet 6309. Dołożyłam dwa inne kolory by kompozycja stała się bardziej wyrazista.Koszyczek zachwycił koleżanki w pracy, mam nadzieje, że ucieszy jeszcze inne oko :)

mt_gallery: