Jest to włóczka będąca mikrofibrą, i nie jest włóczką łatwą w robicie. Lubi się ześlizgnąć z drutu, a w tedy przy takim ażurowym wzorze oczka leeecą i leeecą. Ale udało się pomimo kilku takich ześlizgnięć. Bluzkę robiłam na drutach żyłkowych, nabrałam 240 oczek i robiłam aż pod pachy. W tym miejscu stopniowo dodawałam na pachę oraz rękaw, następnie osobno zrobiłam podkrój na plecy i dekolt. Bluzka jest bez szwów. Na tę bluzkę weszło 400 g wełny czyli 4 motki, rozmiar uniwersalny od 38 do 44(też dobrze wygląda).
włóczka Diva włóczka Diva włóczka Diva

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

1
jolkop
11 years ago
Przepiękne cudeńko na pewno pracochłonne, ale efekt super
Like Like
0
BubiGirl
11 years ago
Bardzo ładna i podejrzewam że pracochłonna robótka,mam ten wzór lecz brakuje mi odwagi aby go spróbować ;-) gratuluję cierpliwości.Ciekawi mnie jednak jak sprawuje się ta włóczka po praniu , czy się nie rozciąga? Była bym wdzięczna za odpowiedż,pozdrawiam. :-)
Like Like
0
kasia0210
11 years ago
ale wysyp pięknych prac :)
Like Like
0
Joanna Seruga
11 years ago
Dziękuję za uznanie. Chcę Panie poinformować iż ten wzór znalazłam na stronie: http://dagi35.blox.pl/2009/01/Czasowstrzymywacz-pilnie-nabede.html
Polecam też tę stronę, jest tu wiele ciekawostek.
A inne moje prace można pooglądać na http://drucikasi.pl.tl - zapraszam.
Życzę miłego dziergania.
Like Like
0
Ludwika
11 years ago
Bardzo ładna, wzór pracochłonny- piękny
Like Like
0
ludwiste
11 years ago
Gratuluję pracowitości, wzór jest piękny. U mnie skończyło się tylko na próbce, ale nabieram ochoty na tunikę z wykończeniem tego wzoru. Życzę dalszych owocnych robótek. :-)
Like Like
0
figosia
11 years ago
Ładna bluzeczka w "niedźwiedzie łapy" :-)
Like Like
0
alimus
11 years ago
Przymierzam sie do tego wzoru od dawna,ale wydaje mi sie trudny i nie mam też jego schematu,a robić z opisów niestety nie umiem.
SLICZNOŚCI!
Pozdrawiam i gratuluję
Like Like
0
Urszula Stępień
11 years ago
Znam włóczkę i potwierdzam,ale w nagrodę w ogóle nie gryzie.Wzór należy do moich ulubionych, zawsze wygląda efektownie.Całość śliczna.Pozdrawiam Ula
Like Like
0
serafina
11 years ago
Pracowita robótka ale jaki efekt !!! bluzeczka super :roll:
Like Like