Bamboo Fine BD - Alize

Włóczka - Bamboo Fine Batik Design firmy Alize, kolor 3260 373g oraz Bamboo Fine kolory 45 164g i 46 48g, w sumie 585g;

Druty Addi Lace - od 2,25 (góra) do 3,00 (dół).

Sukienka w cąłości robiona od góry, taliowana, z rozszerzanym dołem. 

Zaczynałam od 344 oczek w okrażeniu, kończyłam na 576 oczkach. Rękawki  robione od dołu, wszywane. Pliska dekoltu i rękawki obrobione słupkami na szydełku.

mt_gallery:

"Letni top z bambusowej włóczki rozm. 40" -WŁÓCZKA BAMBOO FINE BATIK DESIGN, szydełkiem 1,25 wzór własny.

Nic się nie rozciąga, top trzyma fason, wszystko na miejscu i podobno jednak jakoś w nim chłodniej. Pranie już drugie a top kształtem bez zmian. Bardzo dobrze pasuje do jeansów i wszystkich częściach dolnych garderoby jeśli tylko kolory współgrają z górą.
Rozmiar to 40
Zostało nieco włóczki i już zużyłam w następnym wyrobie.
Powiem jedno, babeczki zaczepiają i chwalą :)

mt_gallery:

Witam... Sweterek z rękawami 3/4  wykonałam z ok. 3-ech motkow włóczki Bamboo Fine BD,nr 3684,na drutach KP 3,25. Wzór na przodzie sweterka z archiwalnej Sandry nr 9 z 2002 roku - tak już mam, że wzór, który wpadnie mi w oko, to prędzej czy później zostanie zrealizowany... Włóczka fajna w robocie, po praniu oczka ładnie się wyrównały, dzianina bardzo miła i lejaca. Jest to mój drugi wyrób z włóczki bambusowej i prawdopodobnie nie ostatni. 

mt_gallery:

Bamboo Fine BD 10 dag szydełko nr 3,5

mt_gallery:

chusta z bamboo fine bd 10 dag szydełko nr 4

mt_gallery:

Włóczka  Bamboo Fine BD ok 20 dag szydełko nr 2.5 wymiary 150x77cm

mt_gallery:

druga bambusowa bluzeczka dla córki :)
2 motki koloru 3259, druty 2,5,
inspiracja wzorem V-line, ale robiony "po swojemu"
mt_gallery:
Chusta "Holden" w pomniejszonym wydaniu,wydziergana  na drutach nr 3,5.Zużyłam niecały motek włóczki Bamboo Fine BD Alize.Chusta jest troszkę mniejsza niż w oryginale, ponieważ nie przepadam za takimi dużymi rozmiarami.
mt_gallery:
top -tunika  "Wspomnienie lata" z Bamboo Fine Batik Design kolor 3254, dwa całe kotki na rozmiar 44, druty ... 2,5 lub 3.
mt_gallery:

Top udziergany wg wzoru znalezionego  na picassie..zuzylam niecale 2 motki włóczki Alize Bamboo Fine BD 4559,szydelko 3 mm

mt_gallery:

Tunikę wykonałam z Bamboo Fine BD firmy ALIZE.  Bardzo spodobała mi się tunika od Ana 49 i postanowilam zrobic cos podobnego.Użylam nawet tego samego koloru(tj.3684) ,ponieważ i kolor mi sie spodobał.Moja tunika jest trochę krótsza i wykorzystałam na nią 2 motki włóczki.Druty nr 2,5  i w przeciwieństwie do tuniki Ana 49 robilam od dołu i każdą część oddzielnie.Kolorki w realu rzeczywiście są jeszcze ładniejsze.

mt_gallery:

Kolejny sweterek dla dziewczynki. Tym razem zakładany przez głowę. Córeczka uwielbia wkładać paluszki w dziurki. Jestem zadowolona z tego sweterka. Kolorki włóczki pozytywnie letnie :) Włóczka Alize Bamboo Fine Batik Design kol.3682 (1 motek), Alize Bamboo Fine kol.67 (ok. 1/2 motka), druty 2,5.

mt_gallery:

Strona 1 z 3