Soft Bamboo - Lane Mondial

Bluzeczka z niedostępnej już włóczki tasiemkowej Soft Bamboo firmy Mondial. Zużycie 6 motków. Druty chyba 4 mm. Bluzeczka robiona od góry na okrągło. Wzorowałam się na modelu z Drops designe ale zrezygnowałam ze wzoru ażurowego na dekolcie i poniżej pach trochę inaczej dodawałam oczka. Przyjemnie się dziergało. Włóczka niezwykle miła dla ciała. Po praniu byłam przerażona bo zmniejszyła się chyba o 5 rozmiarów ale po wyschnięciu wróciła do pierwotnych. W miarę noszenia leciutko się wydłuża ale mi to nie przeszkadza.
mt_gallery:

Soft Bamboo
Ponownie ukłon dla Makunki dzięki której zrobiłam bluzeczkę z Soft Bamboo (7 motków). Sama nie zwróciłabym uwagi na tą włóczkę. Bluzka świetnie się nosi, jest chłodna i przyjemna. Szkoda, że już nie produkują tej włóczki.

mt_gallery:
Za oknami zima a ja mam do pokazania zrobione latem bluzeczki :)
Pierwsza powstała z 4 i pół motka Soft Bamboo (pół motka dostałam gratis od wspaniałej załogi e-dziewiarki), robiłam na drutach 4,5 i 4
mt_gallery:
Bluzkę wykonałam z włóczki tasiemkowej Soft Bamboo nr 892 wg projektu Makunki.
Robiłam na drutach 4,5 KP, zużyłam 7,5 motka. Bluzeczkę zrobiłam i sprułam ponieważ po praniu wyciągnęła  się - jak to bambus ma w zwyczaju. Włóczkę po spruciu wyprałam i zrobiłam od nowa. Zrobiłam krótszą i pogłębiłam dekolt.
W moim wykonaniu wygląda tak
mt_gallery:

Bluzeczka z 7 motków tasiemkowej Soft Bamboo Mondial, druty 4,5. Bardzo przyjemna w robieniu, nosi się świetnie!

mt_gallery: