Duet - Alize

Z trzech kolorów włóczki Duet Alize (czerwony, koralowy, ecru) i zielonego cieniowanego kordonka Lily Melange Yarn Art wyszydełkowałam taki oto komplet świątecznych serwetek "Poinsettia". Serwetki będą ozdobą naszego świątecznego stołu. Można je układać pojedynczo w dowolnych miejscach, albo jako jedną, większą gwiazdę. Wzór znaleziony w internecie. Szydełko 1,70.

mt_gallery:

Bluzeczka dla Zosi powstała z myślą o Jej wyjeżdzie nad morze.Wykonalam ja z włóczki bawełnianej i bambusowej.Biała to Duet a granatowa to Bamboo Fine firmy Alize.
mt_gallery:
Kolejny resztkowiec  powstał z włóczki bawełnianej Duet (podwójna nitka) i resztek Belli Alize.Druty nr 3,5, a zuzycie włóczki trudno dokladnie okreslić.
mt_gallery:
Swterek wydziergany z włóczki DUET firmy ALIZE z dodatkiem MISS BATIK rownież ALIZE.Wykorzystalam dwa motki duetu i jakiąś niewielką ilość miss. Druty nr 2. I choć projekt malutki to dzierganie zajęło mi sporo czasu. Cieniutka włóczka i cieniutkie druciki.
mt_gallery:

Kupiłyśmy z koleżankami z pracy w ostatnim czasie włóczkę DUET (bawełna + bambus) w dość dużych ilościach, zrobiłyśmy serwetki. Włóczka jest bardzo przyjemna „w robocie”, nie rozwarstwia się jak Bambo Fine,  a efekt końcowy niejednokrotnie przekracza nasze oczekiwania. Jakość zdjęć jest różna i w związku z tym kolory wyglądają inaczej niż w rzeczywistości. Wzory zaczerpnięte z różnych stronek internetowych, a kolory włóczek to DUET 01, 110, 89, 612.

mt_gallery: