Rozpoczynając dzierganie planowanego, letniego topu napotkałam dwa chochliki, które całkowicie zmieniły wcześniejszą koncepcję. 

Za sprawą filmu Live na e-dziewiarka nr 13, a konkretnie prezentacji przez P.  Mariolę ciekawego wzoru ażurowego, a później zauroczeniem mojej Mamy wzorem i zestawieniem kolorystycznym włóczek udziergałam szal - właśnie dla Mamy.

Dzianina powstała głównie z włóczek Lane Mondial - Basic Cotton (kolor 0916,  1,5 motka) i Alize Lanagold 800 (kolor 240, 3/4 motka) na drutach Addi Novel 3, 75. 

Do dekoracyjnych aplikacji użyłam resztek z chusty, ażurowej sukienki, bluzki oraz hafciarską mulinę - moją domeną do czasu rozpoczęcia przygody z drutami był haft Richelieu i pozostało sporo resztek.

Wśród  użytych włóczek znalazły się: Ispe Merino 175 (104), Alize Mohair Kid (541), Lane Mondial Primavera (666). Użyłam tu akcesoriów tj.:  igła i szydełko.

Szal teraz schnie, a Mama nadal jest przekonana, że będzie on mój.

Ale będzie niespodzianka.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Dzitka
3 years ago
Trudno ubrać w słowa moją wdzięczność za tak miłe opinie. Bardzo dziękuję ?☘?
Like Like
0
marzena1970
3 years ago
Niesamowity Szal wyszedł, jestem pełna podziwu dla pomysłu i wykonania. Mama prezentuje się w nim pięknie, już się lubią. Gratuluję ?
Like Like
0
Mariolcia
3 years ago
Dzitko jesteś prawdziwą Artystyką :) podziwiam
Like Like
0
IBAG
3 years ago
Swietny!!!!artystyczne podejście do dzianiny,gratuluję!!!!
Like Like
0
IYN - Izabela Yrsa
3 years ago
Artystyczna dzianina pierwszej klasy:) Podziwiam kreatywność autorki :)
Like Like
0
Dzitka
3 years ago
Dziekuję za tak miłe opinie ?. Tym razem pełen spontan sprawił naprawdę dużo radochy zarówno osobie obdarowanej, jak i darującej. Migdałku, widziałam w sobotę Twoje szare cudeńko, gratuluję ???.
Like Like
0
Anowi
3 years ago
Cudowny udzierg. W oczach Mamy widać nadzieję na ten szal ?
Like Like
0
Irenka110011
3 years ago
Absolutnie ODJAZDOWY!!!
Like Like
0
migdal
3 years ago
FANTASTYCZNY i wszystko do siebie pasuje - myślę, że Twoja Mama już wie, że będzie jej - ten uśmiech wiele mówi... - hahaha! Fajnie zacząć coś zaplanowanego i skończyć w zupełnie innym miejscu - i to znowu dowód na to, że plany są po to, żeby je weryfikować ;)
Like Like
0
Mangosia
3 years ago
Szal z ozdobnymi kwiatami wspaniale się prezentuje na cudownej modelce:)
Like Like