Ta bluzka pewnie nie powstałaby, gdyby nie resztka Lily od Mariolci w turkusie. a ponieważ w swoich resztkach miałam LIly z bluzki, która nawet zdjęć się nie doczekała to nie pozostało nic innego jak połączyć towarzystwo w jednej dzianinie.

Bluzka z resztek białej Aidy ok. 3 motki, Lily w 4 kolorach ok.107g, resztki Splasha z mojego "piegowatego trio" ok.26g i jedyny dokupiony motek do tego projektu to Splash kolor 13 z którego wykorzystałam ok.45g.

Druty 4,5mm.

Bluzka dziergana od góry w tzw. całości i jedyna trudność to moteczki plączące się w supły i kołtuny, ale już "nie pamiętam" bo efekt bardzo mi się podoba.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
nataliazarska
2 years ago
Boska!
Nigdy się na tę technikę nie porywałam, bo nie znoszę kołtunów [wszelkich zresztą!!!] Ale Ty pokazujesz ile się w niej kryje możliwości!!! I chyba moją niechęć przełamię...
Like Like
0
migdal
2 years ago
Magdo - toż to REWELACJA! - bardzo mi się Twój udzierg podoba - świetnie wykorzystałaś niteczki, pięknie te kolory i struktury włóczek pomieszałaś - BRAWO!
Like Like
0
IBAG
2 years ago
Połączenie niteczek o różnych kolorkach w bardzo twórczą dzianinę,podziwiam i gratuluję!!!
Like Like
0
Bozena18
2 years ago
Piękna bluzeczka. Pomysłowo wykorzystane resztki włóczek co dało super efekt.
Like Like
0
rita
2 years ago
Wyobraźnia dziewiarska nie zna granic i bardzo dobrze,dzięki temu powstają fajne,niepowtarzalne i bardzo oryginalne rzeczy.Podziwiam cierpliwość przy tworzeniu bluzeczki.
Like Like
0
eniteczka
2 years ago
Brawo! Artystyczna bluzeczka, niepowtarzalna, świadcząca o klasie dziewiarki ?
Like Like
0
lamarina
2 years ago
Świetna bluzka ! Wykorzystanie resztek po mistrzowsku . Wielkie brawa
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
2 years ago
Świetna, nietuzinkowa bluzka i jakże inspirująca- każda z nas ma tyle resztek różnych włóczek... Życzę wielu innych pomysłów...
Like Like
0
Anowi
2 years ago
Piękna i oryginalna bluzka. Moje skojarzenie to dzika łąka nie zdeptana ludzką stopą.
Like Like
0
Mariolcia
2 years ago
Jest tak jak Pleciuszka napisała: bluzka jak mapa. Bardzo pomysłowa, nietuzinkowa, połączone włóczki, kolory, absolutnie warta każdego przerobionego rzędu. Nie sposób byłoby nie obejrzeć się za osobą ubraną w taką bluzeczkę. Też bym coś takiego chciała kiedyś udziergać.
Like Like