Bluzeczko - tuniczka rozm. 38 powstała z niespełna 5 kłębuszków Diviny od Langa.

Dziergana od dołu drutami 4 mm, karczek drutami 3 mm.

Elementy beżowo - brązowe, to Lino Fiorentino.

gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
aneczek
2 years ago
Migdałku, dziękuję?
Like Like
0
migdal
2 years ago
Aneczek - i to jest to! - wzór, który wybrałaś bardzo mi się na tej włóczce podoba - piękna bluzeczka!
Like Like
0
aneczek
2 years ago
Hanno/b], cieszę się i dziękuję?. Niebawem z moich drutków osunie się kolejna divinowa "bluzencja"?.
Like Like
0
Hanna19
2 years ago
Aneczek :) spełniłaś moją "zachciankę" - chciałam zobaczyć jak wygląda Divina w robótce i oto mam :), Dzięki :)) Fajnie przyjmuje wzory strukturalne. Super tuniczka Aneczek :))
Like Like
0
aneczek
2 years ago
Anowi, dziękuję?. No przecież wiesz, że cały Świat Dziewiarski na tych lewych, prawych,przekręconych, nawiniętych, narzuconych się opiera. Widziałam w pogaduszkach Twoją falbankową uroczą, ekspresem popełnioną chustę, nie wspominając już o cudnej, haftowanej podusi. Brawo!!!
Like Like
0
Anowi
2 years ago
Bardzo lubię Twoje obrazki prawe na lewych ... lub lewe na prawych. Inspirujesz.
Like Like
0
aneczek
2 years ago
Agato, wzór rozpisałam sobie sama, a wyglądało to mniej więcej tak: na druty narzuciłam 208 oczek (13×16oczek schematu wzoru strukturalnego mojego ulubionego, z którego popełniłam już niejeden projekt). Tym wzorem doszłam prawie do pach, gdzie a-cordem zakończyłam robótkę, na którym nabrałam już zredukowaną ilość oczek-około 160. Po półtora-centymetrowym dżerseju zakończyłam po 8 oczek na podkroje pach. Gotowe rękawki włączyłam w obieg i co 4 okrążenia redukowałam 8 oczek tworząc reglan. Na podkrój szyi finalnie ryżykiem zakończyłam około 120 oczek. A wiosnę tą tuniczką przywita sobie moja córka? Dziękuję?
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
2 years ago
Cudeńko, a wzór- sama prostota i kwintesencja smaku. Czy jest gdzieś dostępny rozpisany? Bo ze zdjęcia trudno liczyć oczka... Mam nadzieję, że przywołasz nim wiosnę...
Like Like