Z włóczki Amira - mojej ukochanej letniej włóczki, mam w wielu kolorach (niestety z braku czasu jeszcze nie przerobione).

Jest to top i krótki sweterek do letnich sukienek, można też traktować jak bliźniak.

Na top zużyłam niecałe 3 motki białej Amiry i trochę różowych w różnych odcieniach, na paski. Na sweterek niecałe 5 motków druty nr 6.

gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Magdacz
1 year ago
Cieszę się, że się podoba 😍. Top robiłam z głowy, ale mam notatki . Noszę rozmiar S. Robiłam na okrągło, nabrałam 120 oczek , 2 rz. francuza, potem oczka prawe, po 30 cm - przód na dekolt spuściłam 12 oczek co 2 i 4 rzędy i w tym samym czasie na podkrój rękawa 8 oczek co 4 rzędy. Na wykończenie dekoltu i rękawa robiłam plisę z 4 oczek ściągacza (oczka spuszczałam za plisą) zostało 11 oczek na ramiączko. Tył- po 38 cm zamknęłam 8 oczek i spuściłam co 2 rz 6 oczek , od strony rękawa tak jak przód. Caly top ma ok 48 cm.Mam nadzieję, że to co napisałam jest czytelne , gdyby nie proszę pytać. Pozdrawiam
Like Like
0
Ofelia
1 year ago
Pozostaje w nieustającym zachwycie. Trzeci raz dzisiaj wchodzę po prostu pogapić się i policzyć ile to oczek nabrałaś na tę bluzeczkę-koszuleczkę. (tak ze zdjęcia sobie obliczam, tyle ile widać). Super pomysł z paseczkami, piękny kardiganik do tego. Chętnie nauczę się od Ciebie tego przepisu, bardzo ładnie leży na figurze. Jeśli nie robiłaś z głowy, tylko masz notatkę na papierze (od ilu zaczęłaś, jak zwężałaś etc) chętnie poznam szczegóły. Bardzo Ci gratuluje takiego wdzianka na lato! :)
Like Like like 1
0
stasia108
1 year ago
super komplet, też uwielbiam Amirę
Like Like like love 2