No to jak już sobie wydłubałam dwa, to postanowiłam kupić jeszcze jeden kolor i zamówiłam paczuszkę u Patrycji.

Nie skończyło się na jednym – wzięłam dwa – z tego drugiego mam nadzieję wydziergać jeszcze coś w tym roku ;) W tej mieszaninie użyłam włóczek firmy Lang Yarns: Lino (139, 97, 33), Camille (58), Splash (04), Kimberley (27, 24, 07, 97), Gamma (48) oraz cieńszej czarnej bawełny – chyba Safran firmy Drops (?). Oczka przerabiałam na drutach 5 i 4,5 oraz szydełkiem 3,5.

Wciągnęło mnie, fajnie się nosi, to trzeba będzie jeszcze te motki powyciągać – bo bardzo lubię, gdy zostają mi kolorki z poprzednich robótek ;)

Kombinacja własna

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Małgorzata Bieleń
6 months ago
Wow, faktura niesamowita
Like Like
0
migdal
9 months ago
Agata.wandzel, Ania67W, Kiziamizia - Kochane - BARDZO, BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!!

Agato - miło mi, że o mnie myślałaś! - staram się mieć dobrze, raz wychodzi, raz nie... ;) Coś tam ciągle dłubię, ale na fotki nie było ani czasu, ani pogody, a jak były, to nie było chęci i nastroju... - trzeba się będzie zebrać do przysłowiowej "kupy" i nadrobić zaległości ;)

Pozdrawiam Was serdecznie!!!!
Like Like like 1
0
kiziamizia
9 months ago
Przyłączam się do wszystkich pochwał. Obie bluzeczki są fantastyczne, inspirujące i radujące serducho, kolory plus faktury ... mniam:))) pozdrawiam i gratuluję :)))
Like Like
0
Ania67W
10 months ago
Piękne bluzeczki obydwie, w takim "migdałowym" stylu :))) wielkie brawa za mieszanie włóczek i kolorów :)
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
10 months ago
Migdałku- żyjesz i masz się doskonale, jak sądzę po Twoich cudownych koszulkowych projektach... Myślałam dużo ostatnio o Tobie, że nic nowego nie pokazujesz- a tu takie cuda. Twój kunszt mieszania motków wszedł w kolejną fazę. Według mnie impresjonizm w postaci czystej...
Eviva l'arte!!!- i ciesz nas dalej swym niepowtarzalnym talentem.
Like Like like 1
0
migdal
10 months ago
Rita , Agnieszka sadura, Eniteczka - BARDZO, BARDZO WAM DZIĘKUJĘ za tak miłe słowa!

Rita - koniecznie ;) i miłego mieszania!
Eniteczka - oj, Admin nie przyjąłby do zgadywanek mojej mieszaniny - masz rację - bankructwo motkowe gwarantowane - hahaha!

Pozdrawiam Was serdecznie!
Like Like
0
eniteczka
10 months ago
Śliczna, mega kreatywna i inspirująca 🤩 A jak zobaczyłam ten wianuszek motasów tu użytych to nie wiem ile Admin musiałby przeznaczyć motków nagrody za odgadnięcie takiej kombinacji😉 Mistrzostwo!!!
Like Like
0
agnieszka sadura
10 months ago
Bez wątpienia jest Pani bardzo uzdolnioną dziewiarką a przy tym wszystkie wydziergane projekty są mega oryginalne i niepowtarzalne . Z wielką przyjemnością oglądam Pani dzieła . Życzę miłego dziergania i serdecznie Panią pozdrawiam .
Like Like
0
rita
10 months ago
Świetnie wygląda połączenie czarnego z pastelowymi moteczkami,do tego te rozsiane na całości splashowe kokonki.A u mnie leżakuje już tak długo czarna bawełna,może też kiedyś...,coś...wymieszam:)Bardzo mi się podoba Twoja praca :-)
Like Like
0
migdal
10 months ago
Lenka123, MKM kormon, Ilo, Dananowa, Renii - Kochane Dziewiarki - Wasze komentarze są niezwykłe i sprawiające u mnie zawstydzenie! - SERDECZNIE WAM DZIĘKUJĘ!!! - tyle ciepłych słów, które zechciałyście tu zostawić i tak bardzo motywujących do działania ;)
Pozdrawiam Was serdecznie!
Like Like like 1