Marlene Luxe - Lang Yarns

Ogoniasty oczywiści Marlen Lux 5 motków i Lace firmy Lang Yarns, robiony na 4,5 mm, zrobiłam 2 swetry z tej włoczki , pomysły własne i nietrafione , sprułam 2 razy i stwierdziłam , że otwartych drzwi się nie wyważa , przeczytałam wszystkie informacje o ogoniastym Marioli i wyszło , jestem zadowolona , fason super trafiony .

mt_gallery:

MARLENE LUX Lang bawełna srebro/złoto. Struktura dzianiny bardzo interesująca. Włóczka godna polecenia na wiosenno letnie kreacje.

Sweterek na drutach 3,25, dziergany od góry metodą z pagonem. Włóczka z dwóch różnych źródeł stąd te nieplanowane pasy. Zorientowałam się zbyt późno by temu zaradzić. Trochę mnie to denerwuje ale i tak nosić będę.

Pozdrawiam dziewiarki i sklep.

mt_gallery:

Marlenka Luxe z Pepinem na drutach 4,5 mm, doświadczyłam, co znaczy, że merino trzyma w ryzach (poszło pół cewki), robiłam Marlenę z Lacem więc powtórzyłam ilość oczek i niestety wszystko było sprute i od nowa, nosi się super, dziękuję za dobór koloru Pepino, bo jest idealny, niewidoczny jak chciałam, a zwiększa mięsistość.

mt_gallery:

Pozazdrościłam Mariolci pięknego szala i postanowiłam zrobić podobny. Przez pomyłkę zamówiłam Lace Lame zamiast Lace bez błyszczącej nitki, ale wyszło na dobre, bo szal pięknie się błyszczy, a kokonki Marlene Luxe wyglądają jak orzeszki zatopione w karmelu.

Obie włóczki są niesamowicie delikatne i milusie w dotyku.

Na szal o wymiarach 50 cm na 150 cm zużyłam 4 motki Marlene Luxe kolor 050 i 2 motki Lace Lame kolor 015, druty 5,0.

mt_gallery: