Salsa - Cheval Blanc

Sweterek dla Zosi powstał z włóczki bawełnianej której już chyba nie ma w E-dziewiarce.Sprułam swój stary kardigan i powstalo cos takiego.Włóczka to Salsa Cheval Blanc a druty 4,5.Niestety, tylko jedno zdjecie poniewaz modelka nie chciała dłużej pozować

mt_gallery:

Kucyk Pony wykonany z włóczki Salsa seledynowej obecnie chyba nie ma jej w ofercie sklepu.

Turkusowy bawełniany kardigan, wzór własny. Włóczka bawełniana SALSA Cheval Blanc. Jak na bawełnę nie rozciąga się za bardzo, dosyć przyjemna w robieniu. Kolor jest fantastyczny. Druty HH nr 4.
mt_gallery:

Sweterek przeleżał od czerwca ponieważ przekonana byłam iż zabraknie mi  włóczki i odłożyłam go.Jednak gdy się okazało,że we wrześniu nie było jeszcze dostawy Cheval Blanc, postanowiłam kontynuować tę robótkę.I udało się, włóczki starczyło ale wyrobiłam co do centymetra.Zużyłam 6 motków, a sweter robiony jest drutami nr 4,5
Włóczka mięciutka, przyjemna.Sweterek wyszedł taki mięsisty.

mt_gallery:

Expresowa robótka z włóczki bawełnianej SALSA  firmy Cheval Blanc.
-zużycie włóczki .....2 motki
-druty drewniane nr 5
Expresowa robótka ponieważ włóczka dość gruba, druty też więc zrobiła się expresowo.

mt_gallery:

Wiosenny sweter rozmiar 38 zrobiony z 400g włóczki salsa 116. Druty K.P. 4,5mm. Bardzo przyjemnie dzierga się z tej bawełny, jest taka miękka, welurowa.
mt_gallery:
Kimono z włóczki Salsa firmy Cheval Blanc.
mt_gallery:

Salsa 253 3,5 motka druty 4

mt_gallery:

Salsa 253-1,5 motka druty KP 4, karczek Cotton Gold 3304 1 motek druty KP 4

mt_gallery:

Włóczka: Salsa
Druty: 4,5
Zużycie: 9 motków
Bardzo przyjemna w robótce włóczka. Miękka, mięsista, welurowa...
mt_gallery:

Rozmiar 40, materiał Cheval Blanc Salsa kolor 116. Zużyłam 6 i 1/2 motka. Druty nr akrylowe 5,5 KP.  Bardzo ładnie układają sie plamki kolorów na sweterku, miękka i miła w dotyku  włóczka bawełniano- akrylowa, jeden mankament to luźny skręt, trzeba trochę bardziej uważac w trakcie pracy.

mt_gallery: