Sweterek o nazwie roboczej "łąka" powstał z włóczki bawełnienej Bella Alize. Dziergałam go na drutach nr 3,5, zużyłam 5 motków białej Belli a kolorowej nie jestem w stanie określić. Sweter powstawał baaardzo długo i w sumie z efektu końcowego zadowolona jestem ......średnio. Oczywiście różni się od oryginału, ponieważ oryginalnie góra sweterka jest robiona wzorem siatkowym na szydełku. Ja niestety z szydełkiem się nie koleguję więc zrobilam jak zrobiłam. Na jednym ze zdjęć pokazałam lewą stronę robótki. Zdjęcia raczej marne pomimo, że robiłam je w słóńcu i w cieniu ,kolory sporo odbiegają od tych w oryginale. Najbliżej prawdy są kolory na zdjęciu gdzie sweterek jest rozwieszony.

włóczka Bella włóczka Bella włóczka Bella
włóczka Bella   

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Chudzinka
6 years ago
Jeszcze raz dziekuję.A tak dla zaspokojenia ciekawości dodam,że na zrobienie tego sweterka poświęciłam sporo ponad 100 godzin ;-)
Like Like
0
wratiska
6 years ago
Ostatnio są modne swetry a'la obrazy, do tego i lewa strona jak to kan_da napisała -trendy :-) Podziwiam, bo wiem ile to pracy wymaga, sama miałam na niego ochotę i ostatecznie odpuściłam
Like Like
0
basja
6 years ago
Ależ dzieło! Tylko mogę wyobrazić sobie ile pracy wymagał ten sweterek. Podziwiam!
Like Like
0
Chudzinka
6 years ago
Dziękuję bardzo za miłe komentarze :lol:
Like Like
0
doorek
6 years ago
Łąka jak żywa. Zaskakujący, aż trudno uwierzyć , że na drutach coś tak skomplikowanego można udziergać:)
Like Like
0
Gaja53
6 years ago
Obydwie Pani prace są super. Podziwiam wytrwałość. Mnie też od dłuższego czasu kuszą tego typu wzory (a mam trochę ze starych czasopism). Powstrzymuje mnie moja tusza. Nie wszystkie nadają się dla mnie (może to i dobrze, że jestem gruba). Aktualnie dziergam z bawełny sweterek z małym wzorkiem tematycznie związanym z morzem. Miał być na emerycki wypad nad Bałtyk we wrześniu. Ale ze względu na pogodę mogę spokojnie sobie dziergać jeszcze do lipca przyszłego roku (albo jeszcze dłużej). Jak skończę też pochwalę się. Na pewno nie jest tak pracochłonny jak Pani. Jeszcze raz gratuluję.
Like Like
0
apeico
6 years ago
Chylę czoła.
Like Like
0
arzfu
6 years ago
ŁAŁ Chudzinko, super wyszło. Druciana góra wg mnie ładniejsza niż oryginał :roll: Wyzwanie dziewiarskie najwyższy level, chapeau bas :lol:
Like Like
1
masz
6 years ago
Piękności Chudzinko! Wiem, że zadowolenie dziewiarki własną pracą jest trudniejsze niż zwykłe ukończenie robótki, ale ten sweterek brałabym "w ciemno". Bardzo pracochłonna robótka. Podziwiam!
Like Like
0
promyczek
6 years ago
Piękna "Makowa Panienka" nitką malowana :-) :-*
Like Like