Przerabiałam już kiedyś Duemilę od ISPE beżową i został mi cały motek. Postanowiłam zatem dokupić 3 motki ecru oraz 4 w kolorze rudo-pomarańczowym nr 34(kolor jest bardziej intensywny niż na moich zdjęciach) i z tych 8 sztuk zrobiłam taką zwykłą bluzeczkę.

Dziergałam od dołu w okrążeniach na drutach 3,0 mm. Dzianiny z Duemili są świetne na lato, dzięki wiskozie przyjemnie chłodzą.

Kto wie, może jeszcze jakiś kolor mnie skusi.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Ilo
1 year ago
Pięknie dobrane kolory, prosty ale fajny pomysł na przejścia między kolorami, wykonanie perfekcyjne - świetna bluzeczka :-)
Like Like
0
Kolorowo
1 year ago
Rito, bardzo dziękuję.
Like Like
0
migdal
1 year ago
Pięknie wydziergana - jak zawsze - niezwykle lenia w kolorach - pokazałaś kolejną cudowną pracę - gratuluję!
Like Like
0
iwonia$
1 year ago
Świetne połączenie kolorów i przejście jeden w drugi pomysłowe Gratuluję pięknego wykonania i pozdrawiam
Like Like
0
rita
1 year ago
Dziękuję Wam za miłe komentarze.Kolorowo,rękawki robiłam osobno,na płasko,z lekkim podkrojem jak na korpusie i potem połączyłam z korpusem i dalej do góry raglanem.Nie jest to wygodne na początku,bo w okolicy pachy ciężko "wyrobić na łuku",ale wspomagałam się drutami skarpetkowymi przekładając po parę oczek.Ale po kilku okrążeniach jest już łatwiej.Na końcu zszyłam rękawki szwem materacowym.Aaa,małe otworki pod pachą również.Taka to moja metoda.Byłoby łatwiej przy dzierganiu przodu i tyłu oddzielnie.
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
1 year ago
Piękna, starannie wydziergana, ponadczasowa. W krakowskim sklepie u Patrycji kupiłam sobie zestaw Duemili na marynarzyka, ale nie sądziłam, że tak fajnie wychodzi!
Nabrałam chęci, aby coś zacząć!!! Dzięki, że ja pokazałaś...
Like Like
0
Margarida
1 year ago
Po prostu "boska"
Like Like
0
Kolorowo
1 year ago
Może i prosta,bo po co komplikować i wymyślać na siłę. Jest staranna i przemyślana,jak wszystko co zrobisz.czy możesz się podzielić informacją jak robisz rękawki?:))
Like Like
0
Ania67W
1 year ago
Piękna, starannie wykonana bluzeczka. Potwierdza się po raz kolejny - w prostocie siła :))) Gratuluję udziergu i pozdrawiam :)
Like Like
0
Ofelia
1 year ago
Rito, uwielbiam Twoją precyzję wykonania w każdym wdzianku! ;) Przepiękna bluzeczka! ;)
Like Like