Scilla - Lane Mondial

Przedstawiam, tunikę wykonaną z włóczki Scilli, 5 motków i 4 motków limonkowej Gammy na drutach nr 5.

Zwykła prosta dzianinka, zszywana, wykończona i-cordem.

Bardzo ją lubię :)

mt_gallery:

Bluzeczka wydziergana z włóczki Scilla na drutach Chia Goo na drutach 5,5mm , 5mm ( zakonczenie rękawów i dołu) oraz 3,5 mm ( dekolt) Bluzka z włóczki juz wycofanej ale można zastąpić włoczką Gamma firmy Lang tym bardziej ,że powstala zainspirowana pracami i dzięki instrukcjom wspaniałej Migdal.

Dzierga się bardzo szybko a nosi wspaniale . Ostatnie zdjęcie - jedyne na "ludziu" gdzie w miarę widać bluzeczkę ale leży swietnie . 

mt_gallery:

Wykonana z 4  (niecałych ) motków Scilli firmy Mondial wzór z dawnej Sandry, po zrobieniu sprułam rękawki bo wyglądały za ciężko.

mt_gallery:

Bluzeczka z 4 motków Scilli firmy Mondial i wstawki  malinowej z reszki tej włóczki robiona drutami 3mm, pomysł ściągacza podpatrzony z Sandry, a wstawka z gazetki Swetry bardzo dobrze się nosi , bluzka była pruta, ponieważ była z ażurem a to powodowało dużą przezroczystość , ta jest ok

mt_gallery:

Bluzeczka wykonana z bawełny Scilla Lane Mondial kolor 741. Kolor jest przepiękny, zdjęcia nie oddają jego uroku. Bluzeczka na podstawie modelu z gazetki Sabrina 1/2014, na drutach 4,5 mm. Zużycie prawie 7 motków. Bawełna bardzo przyjemna w noszeniu. W praniu dobrze się zachowuje. Ładnie się prezentuje na wzorach strukturalnych. Polecam
mt_gallery:

ażurowa malina - sweter wykonany z Scilli firmy Mondial 6 motków druty 4mm wzór z Sandry

mt_gallery:
Wykonane z tasiemkowej bawełnianej włóczki Scilla Mondial, z ponad 7 motków, na drutach 5,0.
Wzór darmowy, dostępny na stronie e-dziewiarki.
mt_gallery: