Sweterek zrobiłam z  bawełny Solare firmy Lane Mondial (po 2 motki białej i turkusowej) oraz z włóczki granatowej z zasobów domowych. Druty nr 4. Model jest wzięty z tegorocznej letniej Vereny.
gallery1   

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
7 years ago
Fantastyczny sweterek - i to zadowolenie ;) - gratuluję Ci udziergu!
Like Like
0
ElżbietaW
7 years ago
Bardzo dziękuję Wam wszystkim za słowa uznania. Matyldo - też się kiedyś bałam wrabiania i pierwsze prace były bardzo pościągane od środka. Lepiej też się wrabia jeśli motyw się ciągnie przez cały rząd. Najlepiej być osobą dwuręczną, wtedy cały czas motyw jest na wierzchu. Są takie osoby, sama to widziałam i zazdroszczę. Czasem też jest tak, że niektóre włóczki bardzo brzydko się wrabiają, bo są za sztywne. Ale z Solare nie było takie złe. Pozdrawiam serdecznie
Like Like
0
matylda
7 years ago
Bardzo ładny sweterek z motywem żeglarskim. Rewelacja, bardzo mi się podoba. Ja niestety nie potrafię wrobić w dzianinie takiego skomplikowanego motywu. Muszę zacząć kiedyś od czegoś bardzo prostego.
Like Like
0
gaga2204
7 years ago
Śliczny sweterek :lol: Nie ma to jak szczęśliwy mężczyzna.
Like Like
0
Chudzinka
7 years ago
Zgadzam się, oba modele są super :-)
Like Like
0
kiziamizia
7 years ago
Chyba nawet skarpetki są marynarskie. Świetny udzierg, gratuluję :-)
Like Like
0
arzfu
7 years ago
O nie! Nie wiedziałam, że takie już odchowane, uśmiechnięte ekstra modele są do wzięcia w Verenie :roll: A tak poważnie oba modele super i sweterek i właściciel :-)
Like Like