Sigma - Lang Yarns

Sweter wydziergałam z 550 g włóczki Sigma Lang Yarns, druty nr 4,5. 

mt_gallery:

Drugi wariant, a właściwie drugi i trzeci wariant wg tego wzoru. Wyjątkowo dobrze leży na mnie ten sweterek. Włóczka też idealnie mi do niego pasuje.

Druty czerwonego: 3,25 i 3,5; czarnego 3,0. Zużycie czarny 10 motków (długi rękaw i cienkie druty), czerwony - 9 motków z lekkim plusem. Wyrobiłam całą włóczkę (9 motków) i okazało się, że nie ma na ściągacz.

Próbowałam z innej bawełny w idealnie dobranym kolorze, ale grubość a raczej cienkość okazała się przeszkodą... I tu spotkało mnie wielkie szczęście (włóczki nie ma już w sprzedaży)... bratnia dusza z okienka okazała ogromne serducho i podzieliła się brakującym moteczkiem.

Serdeczne dzięki dla Ilon-ki!!!

mt_gallery:

Letni sweterek z włóczki Sigma Lang Yarn w kolorze nr 94 - 9 motków, druty 3,5.

Model sweterka podpatrzony na Ravelry. Wzór pochodzi z japońskiej książki o białych swetrach.

Ze względu na grubość włóczki lekko go zmodyfikowałam (w oryginale włóczka była nieco grubsza).

mt_gallery:

Kolejny testowany sweterek dla Hinterm Stein, który powstał z 9,5 motka Sigmy Lang Yarns na drutach nr 4.5. Włóczki niestety już nie ma ale jest świetna. Za to może uda Wam się jeszcze skorzystać z promocji na wzór. 

Miłego dziergania :-) 

mt_gallery:

Sweterek z bawełny Sigma, wzór zaczerpnięty z Sandry. Bardzo dobrze się robiło, świetnie się nosi.

mt_gallery:

Białe wdzianko wykonałam z włóczki Sigma Lang Yarns (bawełna /wiskoza) w ilości prawie 6-ciu motkow na drutach KP rozm. 4.0. Inspiracją był model z Sandry nr 4/2013. Włóczka fajna w robocie, gotowy wyrób przyjemny w użytkowaniu... nic tylko nosić... 
 
mt_gallery:
Kardigan z Sigmy
Inspiracją był darmowy wzór ze strony e-dziewiarki. 
 
mt_gallery:

Sweterek wg wzoru: Waits by Bristol Ivy, zrobiłam z 11 motków Sigmy w w kolorze 070, drutami 3,5. Rozmiar 42-44. Włóczka jest miękka i lejąca, świetnie nafdaje się do tego wzoru. Nie umiem robić równo, więc efekt nie jest powalający, ale myślę, że będę go lubiła.

mt_gallery:

Bluzka wykonana z pozostałości włóczki Sigma. W sumie zużyłam ok.5 motków. Tylko włóczka w kolorze mietowym nie jest Sigmą. Robótka wykonana na drutach nr 5

mt_gallery:

Wdzianko wykonane ze świetnej włóczki Sigma firmy Lang w kolorze beżowym ( bawełna +wiskoza). Zużyłam prawie 7 moteczków na rozmiar 40-42, druty nr 4. Włóczka super i ta cena promocyjna.
 
mt_gallery:

Podczas tegorocznej majówki wydziergałam sweterek z włóczek Lang Yarns: z dwóch kolorów Sigmy oraz kawałka Gammy (do obróbek) na drutach nr 4. Szalik to połączenie włóczek firmy Drops: Baby Merino (30, 19 i 20) oraz Fabel (917) na drutach nr 3,5. Do wszystkiego szydełka nr 3 i 3,5. Kombinacje własne

mt_gallery:

Tunika wykonana z włóczki Sigma firmy Lang Yarns (połączenie bawełny z wiskozą),w kolorze białym , na drutach nr 4.0    Z zakupionych 10 motków został mi niecaly jeden.Włóczka ciężka ,dająca efekt lejącej się dzianiny ale ogólnie bardzo dobrze mi się z niej dziergało.

mt_gallery:

Strona 1 z 2