^ACC93B2E814ADCF345691D1EB299A8877203BE8B2101827D08^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg

Często pytacie nas jak włóczka cieniowana ułoży się w dzianinie. Dzisiaj Magda przyniosła do pracy swoją nową robótkę i na jej przykładzie chcielibyśmy pokazać jak w dzianinie układa się włóczka Mille Colori Baby kolor 075.

Prawda, że pięknie :-)

A tak z ciekawostek to włóczka farbowana ręcznie ułoży się w dzianinie w melanż, a farbowana maszynowo przeważnie w pasy.  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

1
Magda12
7 years ago
no faktycznie mało zrozumiale ;-)
Miało być oczywiście - a farbowana maszynowo przeważnie w pasy
Erinia masz oczywiście rację, z włóczką farbowaną maszynowo można zrobić co się chce, chodziło o to, że przeważnie układa się ona w pasy, a w przypadku farbowania ręcznego trudno o taki efekt.
Like Like
0
malgunia
7 years ago
no to jakos malo zrozumiale..
"włóczka farbowana ręcznie ułoży się w dzianinie w melanż, a farbowana ręcznie przeważnie w pasy."
Like Like
0
erinia
7 years ago
Primo - zdjęcie jest bardzo małe. Może admin jednak doda opcję, żeby dało się je powiększyć. Po drugie - włóczka farbowana ręcznie ułoży się tak jak jest ufarbowana - albo w melanż, albo inaczej, bo są sposoby, żeby jednak farbować ją w dłuższych odcinkach. Fabryczne farbowanie sterowane komputerowo pozwala na wszystko - dłuższe, krótsze odcinki, kropeczki, ciapeczki itp itd. :P
Like Like
0
graszka_gn
7 years ago
"A tak z ciekawostek to włóczka farbowana ręcznie ułoży się w dzianinie w melanż, a farbowana ręcznie przeważnie w pasy."
...nie kumam :-|
Like Like