lantern moon

KnitPro International nabywa prawa do marki Lantern Moon
KOMUNIKAT PRASOWY • 13 GRUDNIA 2021 R

Kolekcja Lantern Moon

NOVATO, Kalifornia, 13 grudnia 2021 r. (Newswire.com)

KnitPro International, wiodący producent produktów dla branży rzemieślniczej i hobbystycznej, pod markami „Knitter's Pride” i „KnitPro”, ogłosił przejęcie marki prawa do Lantern Moon , amerykańskiej marki narzędzi i akcesoriów dla rynku dzianin i szydełków. Przejęcie obejmuje wszystkie prawa własności intelektualnej, znaków towarowych, produktów i wzorów. Ponadto zapewnia ciągłą współpracę biznesową i kreatywną z założycielami firmy, Joelem i Sharon Woodcock.

Zapytany o tę decyzję, Joel Woodcock powiedział: „Sharon i ja odwiedziliśmy fabrykę i biura KnitPro w Jaipur. Wyjeżdżaliśmy pewni, że produkty Lantern Moon skorzystają na wiedzy KnitPro w zakresie produkcji. Byliśmy szczególnie zadowoleni widząc, że heban, którego będą używać do produkcji drutów dziewiarskich, pozostanie wierny oryginalnemu projektowi”.

Lantern Moon została założona przez Joela i Sharon Woodcock w 2001 roku. Jej deklarowanym celem było zachowanie rodzimego rzemiosła i rękodzieła Wietnamu i Kambodży poprzez współpracę z lokalnymi rzemieślnikami. Dzięki ciągłym szkoleniom i etycznemu zatrudnieniu marka Lantern Moon pomagała wspierać i poprawiać życie swoich pracowników i rodzin przez ponad 16 lat.

„KnitPro, będąc firmą rodzinną, ma podstawowe wartości, które uzupełniają nasze własne” — powiedziała Sharon Woodcock, była dyrektor kreatywna Lantern Moon. „Cieszymy się na bezpośrednią współpracę z ich zespołami kreatywnymi i inżynieryjnymi”.

Kierując się najlepszymi międzynarodowymi praktykami, w tym szeroką zgodnością ekologiczną i metodami kontroli jakości, KnitPro szybko się rozwija. Obecnie zatrudnia ponad 1200 osób w swojej fabryce zlokalizowanej w Jaipur w Indiach. Jest jednym z największych producentów wyrobów dziewiarskich i szydełkowych na rynku międzynarodowym. KnitPro jest zaangażowanym orędownikiem równych i sprawiedliwych płac rynkowych dla wszystkich swoich pracowników oraz zapewnia pełną opiekę zdrowotną i świadczenia emerytalne.

Więcej informacji o KnitPro i Lantern Moon można znaleźć na stronach www.knitterspride.com i www.lanternmoon.com .

 

Artykuł pochodzi ze strony Newswire.com

Zaloguj się by komentować.