Nie mogłam się zdecydować, czy chcę sweterek jeszcze na lato, czy już na zimę, więc połączyłam cztery kolory Gammy (09, 24, 48, 72) z Noveną Color (09) – obie Lang Yarns – i przyznam, że chodzi się w nim świetnie – grzanie i chłodzenie w sam raz ;) Wydziergany w kawałkach na drutach 6 i 5,5, wykończenia jednokolorową Noveną zrobione szydełkiem nr 3,5. Kombinacja własna

 
 
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
kiziamizia
6 years ago
Oryginalna nie będę mówiąc, że Pani prace są po prostu piękne. Niezmiennie podziwiam Pani wrażliwość na kolor i ten szczególny dar łączenia koloru, faktury i struktury przędzy w tak wspaniałe dzieła. Serdecznie pozdrawiam :roll:
Like Like
1
Basia1
6 years ago
Zaniemówiłam z wrażenia. Jak zwykle cudna kolorystyka, fason i to perfekcyjne wykonanie :lol:
Like Like
0
barbaranna
6 years ago
Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani twórczości, pomysłowości, zdolności:) Z niecierpliwością czekam na kolejne Pani prace.
Like Like
0
migdal
6 years ago
Natalio - bardzo dziękuję - widziałam - świetne te Twoje żeberkowe! Oj, wiem o czym mówimy..., tutaj też było trochę obróbek i podwójnych listew kryjących ;) Ale mimo to, polecam! Gamma to jedna z moich miłości, właśnie skończyłam czwarty udzierg z niej, pewnie niedługo je prześlę ;)
Like Like
0
nataliazarska
6 years ago
Ach, ach! Cóż za fason!
Po żeberkowym - wykonanym w 2 wariantach [przy czym w drugim znacznie zredukowałam tę koszmarną linię brzegową, którą trzeba było maskować- wiesz o co chodzi], będzie to przedmiot mej kolejnej fascynacji i inspiracji!!! Gammę wielbię tak jak Ty!
Like Like
0
migdal
6 years ago
Erinia - bardzo Ci dziękuję! Tak dobrze mi się go nosi, że nabrałam ochoty na drugi ;)
Cieszę się, że szal już jest - pokaż go koniecznie!
Like Like
0
erinia
6 years ago
Zdecydowanie letnie kolory. Pięknie wyszły te pastelowe paseczki, krój bardzo oryginalny. Przy takiej konstrukcji nie trzeba się przejmować kolorystyczną dekonstrukcją :lol: - włóczko prowadź!
PS. mój pierwszy pasiasty szal z robaczkami już gotowy. Przypadkiem również kolorystycznie dekonstruktywny, hihi. Pochwalę się niebawem.
Like Like