Zeszłoroczne skosy w Gammie były w tym sezonie dosyć mocno użytkowane – nie żeby im to zaszkodziło ;), ale nabrałam ochoty i na ten fason, i tę włóczkę – wydłubałam jeszcze dwa ;) Sweterek robiony od góry udziergałam z trzech kolorów (24, 48 i 9) bawełnianej włóczki Gamma (Lang Yarns) na drutach nr 6 i 5,5. Do obróbek i zszywania szydełko nr 3,5. Kombinacja własna

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
bp510
5 years ago
Skosami w gamie zachwycaliśmy się w zeszłym roku. Ale te kolory tegoroczne i cała stylizacja -coś pięknego!!! I jeszcze pasujące kolorystycznie (chyba fuksjowe) bucie... Jak z żurnala!!!
Like Like
0
Moni42
5 years ago
Dziękuję serdecznie Alicjo. ?
Like Like
0
migdal
5 years ago
Moni42 - tak, podwójne plisy są dorobione do brzegów sweterka i połączone szydełkiem półsłupkami, natomiast przy dekolcie są szydełkowe oczka ścisłe zamykające robione w każdym oczku dzianiny ;)
Like Like
0
Moni42
5 years ago
Migdałku napiszesz mi jak zrobiłaś plisy i dekolt?One są chyba robione osobno i łączone szydełkiem,prawda?
Like Like
0
migdal
5 years ago
Bardzo, bardzo Wam dziękuję!
Moni42 - zrób sobie koniecznie - ja jestem z nich bardzo zadowolona ;)
Erinia - dziękuję ;) - lubię pobawić się kolorami, fasonami, fakturami... - to takie żarciki z siebie samej dające trochę radości, ale i dystansu do świata ;)
Like Like
0
erinia
5 years ago
Bardzo ładne zestawienie kolorów. O wykonaniu nie wspomnę. Ta szatka w kwiaty pod spodem też ładniutka. Nie ma co, Migdale - musisz zostać blogerką modową i uczyć naród jak i w co się odziewać, żeby ładnie było. 8)
Like Like
1
Moni42
5 years ago
Migdałku skąd Ty czerpiesz swoje pomysły?Chcę taki :lol:
Like Like