Czasami człowiek zapomina, co też schował do pudełek… - przede wszystkim był tam czarny Silk Mohair Lana Gatto i motki kolorowej bawełny z akrylem ;)

Sweterek robiony od góry – raglanowa część na okrągło, pozostałe w częściach i zszywane – podwójna nitka: Silk Mohair (6037 – Lana Gatto) i Jeans Tropical (612 – Yarn Art) oraz czarny Jeans (Yarn Art) Całość przerabiana na drutach 5,5, szydełkami nr 3 i 2,5 oraz igłą dziewiarską dla wymachania kilku drobiazgów ;)

Kombinacja własna

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
5 months ago
Barbara.wlodarska1959, Magdadyl66, Agata.wandzel - SERDECZNIE WAM DZIĘKUJĘ za tyle miłych słów!!!

Agato - wiem, wiem, też mam miłość wielką do nitek - Pana Langa - hahaha! - ale jak mi coś wpadnie w oko, podotykam i mi się podoba, też chętnie przygarniam i wrzucam na druty ;) Po zrobieniu próbki okazało się, że mi się podoba takie połączenie - noszą się bardzo fajnie ;)
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
5 months ago
Migdałku; zawsze podziwiam kolorystykę i koncept (iście barokowy- ha, haa) Twoich projektów. Ale tym razem zaimponowałaś mi zrobieniem prac z bardzo "zwyczajnych", a przy okazji ekonomicznych nitek.
Wyszło doskonale- i niech się świetnie nosi... Sama mam zapasy różnych bawełen z akrylem, wełen z akrylem itp; może czas pożegnać snobizmy i wrócić do nich??? Chociaż Pana Zitrona nadal kocham miłością czystą i bezinteresowną- tzn dla niego to zysk z tej mojej miłości chyba jest...
Like Like like 1
0
magdadyl66
5 months ago
Aż mi się w głowie kręci z tej dziewiarskiej zazdrości :o
Like Like
0
barbara.wlodarska1959@gmail.com
5 months ago
Wszystkie sweterki to mistrzostwo twojego kunsztu. Moje kolory aż zazdrość dziewiarska we mnie się obudziła. W ty swetrze użyłaś ciekawej techniki raglanu .
Pozdrawiam i przede wszystkim gratuluję
Like Like