Silk - YarnArt

Włóczka Silk Yarn Art (skład: 50% Jedwab, 10% Kid Mohair, 40% Merino), grubość: 720m/100g); druty nr 5

Wzór Luna Moth

Po zblokowaniu ma wymiary 200x155x155, a więc jest bardzo duża, a wyszło na nią niespełna 100g włóczki, więc jest zwiewna i delikatna jak pajęczynka.

mt_gallery:

Chusta powstała z 4 motków włóczki Silk YarnArt, druty Addi lace nr 2,5, wzór Maluka dostępny bezpłatnie na Ravelry, delikatnie zmodyfikowany, tzn. wydziergałam chustę trójkątną i "obrobiłam" borderem Maluki.
Włóczka bardzo delikatna i miła dla skóry, świetnie się blokuje, polecam :-)

mt_gallery:

Szal wykonałam z włóczki Silk. Zużyłam 6 motków.

mt_gallery:

Zużycie 3 motki x0,25g - Silk YarnArt
Druty Kp nr. 3,75
Wymiary chust 100 cm x 190 cm

mt_gallery:

Wykonana z włóczki Silk YarnArt
Bardzo zwiewna, puszysta, mięciutka włóczka, która daje bardzo przyjemną dzianinę :)
Zużycie 3 motki,
Druty KP nr 3,75

mt_gallery:

Bluzeczka wykonana z włóczki Silk Yarn Art,na którą zużyłam 3,5 moteczka.Wykonanna na drutach nr 3 w troszkę dziwny sposób.Mianowicie,w opisie bluzka robiona jest od góry,ponieważ nigdy jeszcze nie robilam ta metodą,musialam troszke pokombinować.I tak zrobiłam karczek od góry,dociągnęłam robótkę do pachy i dalej robiłam każdą część oddzielnie. Chyba trochę dziwnie,prawda?Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że bluzeczka dobrze się układa i wszystko pasuje.Jeśli chodzi o ocenę włóczki, to jest bardzo miła i delikatna,ale niestety osoby wrażliwe nie będą mogły nosić wyrobów z tej włóczki na gołe ciało, ponieważ troszkę "gryzie".Mnie akurat zupełnie to nie przeszkadza.Bluzka jest w kolorze łososiowym.

mt_gallery:

Chusta z przepięknego wzoru Pineaple Delight (wzór darmowy dostępny na reverly.com ), wykonana z 3 motków wełenki Silk 9906na drutach KP 4.00

mt_gallery:
Sweterek z włóczki Silk Yarnart, kolor 9901. Zużyłam 4 motki i trochę. Druty 3,5mm. Wzór "Vitamin D" dostępny na ravelry.
mt_gallery:
Włóczka Yarn Art Silk
Druty KP nr 4,0
Zużycie 3 motki.
Włóczka niezwykle miękka, i przyjemna w dotyku, świetna w dzierganiu, absolutnie nie gryzie. 
mt_gallery: