Trochę włóczek z wypadki, trochę grzebania po pudełkach, niewiele nowych – taka to mieszanina ;) – sweterek wydziergałam z połączenia Seta Tweed (Lang Yarns – 05) i Silkpaca (Malabrigo – Archangel) w górnej części oraz Lace (Drops – 501) w dolnej – druty 4 i 4,5. Przejścia między kolorami to potrójna Silkpaca.

Krzywa koszulka przerabiana w dwie nitki: Sigma (Lang Yarns – 67) i Silkpaca (Malabrigo – Archangel) na drutach nr 6, 5,5 i 4.

Komin powstał z włóczek Lang Yarns: Lino (62, 48, 23), Gamma (09, 24, 48), Sol (24) i Seta Tweed (05), do której dołączałam: Silkpacę (Malabrigo – Archangel) i Lace (Drops – 501) na drutach nr 5,5.

Berecik rowerowo-ogrodowy ;) wydłubany kilka lat temu z włóczki z odzysku, ale służy dzielnie!

Narzędzia niezbędne i ukochane: szydełka nr 3 i 3,5 ;) Kombinacje własne

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
4 years ago
Anna Głowacka - bardzo Pani dziękuję!
Koszulka, tym razem ;), robiona jest od dołu, a skos to faktycznie rzędy skracane. Proszę do mnie napisać lub zostawić swój adres - napiszę Pani więcej o ramionach i dekolcie ;) Pozdrawiam serdecznie!
Like Like
0
Anna Głowacka
4 years ago
Zachwycający zestaw. Czy słusznie zgaduję, że top robiony jest od góry, skos dołu - skróconymi rzędami, ale jak wyczarowała pani wykończenie ramion i dekoltu?
Like Like
0
migdal
4 years ago
Ola z Gdyni, Barbaranna - DZIĘKUJE;)

Ola z Gdyni - nie spodziewałbym się takiej propozycji, bo ja zwykły, fotelowo-rattanowo-popracowniczo-wieczornoporowy, spełniający zachcianki, potrzeby i fanaberie własne dziewiarz jestem ;) Ale za takie życzenia bardzo, bardzo dziękuję!

Pozdrawiam Panie serdecznie!
Like Like
0
barbaranna
4 years ago
Każda Pani praca mnie zachwyca. To prawdziwe arcydzieła.
Like Like
0
Ola z Gdyni
4 years ago
Czy jeszcze Pani nie zatrudnili do projektowania i wykonania kostiumów do hitów typu "Walka o tron"? To się stanie prędzej czy później, to pewne!! :)
Like Like
0
migdal
4 years ago
Loliona - witam serdecznie, bardzo Pani dziękuje za informację - świat pewnie nigdy nie przestanie mnie zadziwiać - szczególnie rozczarowywać - gdyby nie Pani, nie miałabym pojęcia, że moje "wydłubki" mają takie drugie i trzecie życie... - jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!
Like Like
0
migdal
4 years ago
Bp510, Kiziamizia, Anowi - DZIĘKUJĘ Wam BARDZO! Cieszę się, że zestaw kolorstyczny Wam się podoba, mnie w trakcie dziergania sprawił wiele przyjemności, a i takowa towarzyszy w trakcie noszenia ;)

Bp510 - odzysk był z gotowej, bardzo dobrej jakościowo i wyjątkowo zszywanej, a nie ciętej dzianiny, kupionej w sieciówce w bardzo promocyjnej cenie - hahaha! Właściwie berecik ma dwa odcienie - w środku jest zupełnie inny - na zewnątrz wypłowiał od słonka... ;)
Like Like
0
Anowi
4 years ago
Kolejny, pięknie namalowany obraz. Cóż więcej pisać? Tylko się zachwycać.
Like Like
0
kiziamizia
4 years ago
Cóż mogę powiedzieć, podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi opiniami. Wiaderka czasu niestety przesłać nie mogę, ale wagon dobrej energii już wysłałam ;-) Podziwiam Twoją kolorystyczną wrażliwość i to jak pięknie potrafisz wydobyć urodę każdej włóczki. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
Like Like
0
bp510
4 years ago
Te Twoje zestawy są przepiękne! Symfonia kolorów aż rozpieszcza oczy! Berecik z włóczki z odzysku? Czyli coś musiało być sprute :(( Dziewczyno! może zrób jakąś aukcję tych cudowności gdy Ci się znudzą, a nie pruj, bo szkoda. Sama bym coś takiego nabyła, oprawiła w ramkę, powiesiła na ścianie i podziwiała, podziwiała, podziwiała...
Like Like