Po pierwsze lepiej kupić na konkretny projekt , żeby włoczki nie zabrakło a po drugie jak się dokupuje to podać numer serii .

Ale ja z włóczki miałam dziergać co innego a dokupywałam po 2 latach więc nie liczyłam , że jeszcze może być tej samej serii . I dlatego sweterek na zdjęciach jeszcze ma rękawy w innym odcieniu . Jeszcze bo niezawodna Pattulka wyczarowała 1 moteczek z tej samej serii.

Sweterek powstał z włoczki Seidenstrasse Zitrona ( ecru i bez ) i resztek Malabrigo Sock .Dziergslam na drutach 3,25 i 3,5mm Włóczka bardzo przyjemna w dotyku , dzierga się dobrze chociaż troszkę się rozwarstwia . Nie polecam jednak na projekty z duża ilością prób i błędów .

Kolor beżowy po 2 projektach  i przeżył ale widać wyraźnie , że nitka już nie taka sama . Wzór to Jingle Isabel Kraemer

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
3 years ago
Moniko - ale za to nikt nie miałby takiego samego sweterka jak Ty - włóczka po przejściach, druga z różnych serii - i jak widać, nic to!, bo wygląda świetnie!
Like Like
0
marzena1970
3 years ago
Przepiękny zakardzik! Ja też kiedyś dokupiłam włóczkę po 2 latach i miała zupełnie inny odcień, ale całość i tak wygląda świetnie. Brawa dla fotografa również ??
Like Like
0
lamarina
3 years ago
Drogie dziewczyny,bardzo Wam wszystkim dziekuje . Cieszę sie zwlaszcza ,że podoba Wam sie dobór kolorów i włoczki bo u mnie to nieraz trwa dłużej niż dzierganie .
A żakard ne taki straszny jak się wydaje - to dopiero mój drugi a poszło calkiem sprawnie
Like Like
0
Bozena18
3 years ago
W tym sweterku jest to "Coś", które powoduje, że ciągle się do niego wraca.
Like Like
0
Bozena18
3 years ago
Musiałam napisać bo ciągle wracam i oglądam ten sweterek. Jest elegancki, ładnie wykonany i inspiruje mnie do podjęcia wyzwania zrobienia sweterka z żakardem.
Like Like
0
eniteczka
3 years ago
Twoje żakardziki i dobór kolorów mnie po prostu zachwycają. Piękne ?
Like Like
1
IBAG
3 years ago
Uroczy sweterek z ciekawym motywem,podziwiam wykonanie!!
Like Like
0
ANNAJANECZEK 11
3 years ago
Piękny sweterek, wygląda tak jakby tak musiało być, też przymierzam się do żakardu, twoja praca to colorystyczna inspiracją dla mnie
Like Like
0
Renii
3 years ago
Bardzo podobają mi się kompozycje zdjęć. Pomysł na wykorzystanie brzozy jako tła dla sweterka jest świetny!Dobór kolorów jest dla mnie nieoczywisty i może właśnie dlatego zaskakująco piękny!
Like Like
0
Manuela
3 years ago
To jest niewiarygodne, że co chwilę widzę nowy projekt ! Sama sporo dłubię ale nie w takim tempie. Zaczęłam się zastanawiać jak to się dzieje i doszłam do wniosku, że Pani, Mariolcia, Migdał, Stasia i parę innych pań musicie mieć co najwyżej rozmiar 34-38. No inaczej się nie da. Podziwiam.
Like Like