Silkbloom Fino - BC Garn

Wzór  Audrey In Unst by Gudrun Johnston,  włóczka BC Garn Silkbloom Fino, kolor ix12. Sweter zrobiony drutami nr 3,5 z 4, 5 motka

mt_gallery:

Wzór Shift of Focus by Veera Välimäki , włóczka BC Garn Silkbloom Fino, kolor ix16. Sweter zrobiony drutami nr 3,75 z 5 motków. 

mt_gallery:

Wzór Something Silver by Veera Välimäki  włóczka BC Garn Silkbloom Fino, kolor ix04. Sweter zrobiony drutami nr 3,75 z 5 motków.

mt_gallery:

Sweter wg projektu "Hey hey, my my" Joujouki, wykonany z 5 motków włóczki Silkbloom BcGarn, kolor nr ix12

mt_gallery:


Oto mój kolejny dziewiarkowy wybryk, tym razem jest to chusta bardziej zaawansowana "technicznie" :) na chustę zużyłam 2 motki silkbloom fino w kolorze śliwki, druty nr 4.

mt_gallery:

Włóczka w chwili zakupu miała mieć zupełnie inne przeznaczenie, ale zamarzyła mi się duża chusta na wieczorne wyjście do teatru. Wykonałam siedemnaście powtórzeń podstawowego wzoru + border. W jednym z ostatnich rzędów jest 675 oczek. Efekt za to olśniewający, czego niestety nie udaje się uchwycić aparatem. Na wszystkich zdjęciach kolor wygląda inaczej. W rzeczywistości to spokojny kolor dojrzałej maliny. Chusta jest lśniąca, miękka i ciepła.
  • Bez blokowania ma wymiary: 216cm / 116cm.
  • Wykonana na drutach nr 4,0.
  • Zużycie włóczki - 6 motków SILKBLOOM FINO (BC GARN).

Można w niej tańczyć flamenco :)

mt_gallery:

Przedstawiony na zdjęciach szal został wykonany na wzór Abrazo, z dodanym wykończeniem górnej części ściegiem francuskim. Zużyłam 100g (400 m) bardzo miękkiej włóczki Silkbloom Fino w kolorze fioletowym (symbol koloru - ix06). Dziergałam na drutach 5 mm.

mt_gallery:

Sweterek zrobiony z 4 motków Silkbloom Fino ix16 na drutach KnitPro nr 2,5.  Wzór "Ruby", który Effcia udostępniła na swoim blogu.

mt_gallery: