Sweterek robiony od góry udziergałam z 8 motków cudnej włóczki Aida (Lane Mondial) na drutach... – no właśnie... – próbki robiłam na nr 4,5, 5 i 5,5. Zadowolona byłam z numeru 5, ale po pierwszych rzędach myślałam o zmianie na 5,5. Nitka sunęła po drutach i przegapiłam moment, w którym chciałam zmienić rozmiar. Jak już byłam po zrobieniu całego raglanu, to poczułam różnicę w drutach... – nie chciało mi się pruć, tak więc całość sweterka robiona jest jednym drutem nr 5 i drugim nr 5,5 ;) Do obróbek i zszywania szydełko nr 3,5. Kombinacja własna

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

1
dorota1970
5 years ago
Witaj Migdał bardzo, ale to bardzo byłabym wdzięczna za notatki email
Pozdrawiam
Like Like
0
bp510
5 years ago
Jeśli i ja mogę prosić o przepis na te cudowności, to poproszę. Będę bardzo szczęśliwa :D
Like Like
0
migdal
5 years ago
Wielkie dzięki KOCHANE DZIEWIARKI!
Postaram się zmobilizować - nie obiecuję, że od razu... ;) - i spisać kombinacje. Jeśli nie mam, do którejś z Was adresu, poproszę zostawcie tutaj ;-)
Like Like like 1
0
Basia1
5 years ago
Sweterek przepiękny - zresztą jak wszystkie inne, które udziergałaś. Dołączam do Lamariny, Doroty, Moni i ewap1 i również bardzo, bardzo proszę o wzór.
Like Like
0
ewap1
5 years ago
Przeglądając prace dziewiarek zawsze pilnie patrzę , czy jest coś nowego od Migdał. Jestem zauroczona Pani pracami, wszystkie są dopracowane w każdym szczególe i jedyne w swoim rodzaju. Dołączam do Lamariny, Doroty i Moni , i bardzo ,bardzo proszę o wzór.
Like Like
0
Moni42
5 years ago
Migdałku zaraz po Lamarinie i Dorocie o notatki i ja poproszę :lol: :roll:
Like Like
0
dorota1970
5 years ago
Migdał jesteś wielka twoje prace są wspaniałe,Lamarina opisała to komentarzem w punkt, może jednak kiedyś powstanie jakiś opis dla twoich fanów. Szacun.
Like Like
0
migdal
5 years ago
Pięknie dziękuję za te przemiłe komentarze!
Lamarina - jak tylko będę coś miała, prześlę Ci - tylko trochę mobilizatora mi trzeba... ;)
Erinia - zapomniałam dodać, że sweterek to niezły kameleon! - robiło się go fantastycznie, był bardzo lejący. Potem przyszedł czas na pranie po zrobieniu - katastrofa! - cały się "zbił", ale w miarę wysychania miękł i zrobił się miły. A w trakcie noszenia świetnie się wyciąga... - za każdym razem jest nieco dłuższy, co wcale mi nie przeszkadza ;) Wersja na zdjęciach to drugie pranie bez noszenia - hahaha! Nie martw się, Twój też się pewnie wyciągnie i wystarczy Ci włóczki!
Like Like
0
atyde
5 years ago
Jestem oczarowana sweterkami w stylu "MIGDAŁ"
Like Like
0
erinia
5 years ago
Tyle motków Aidy było, a raptem kilka prac się pokazało. Twoja jak zwykle creme de la creme. Ale - jak skończyły się upały, też zabrałam się za swoją morską Aidę, tylko w przystępie hurraoptymizmu w kwestii własnych wymiarów i metrażu włóczki kupiłam jej 6 motków. Sytuacja jest taka - kadłubek doszedł mniej więcej do talii, rękawy w powijakach, a został mi 1 motek. Zonk :-x Ryzykuję i robię dalej - najpierw rękawki, potem dół. Aha, prałaś swój sweterek? Aida ciągnie oczka w dół?
Like Like