Oto moja zapowiedziana bluzka z Linello, w którym się kocham!!!

Bluzka jest wynikiem inspiracji pomysłami e-dziewiarkowych dziewiarek. Kolor 53, prawie 3 motki na rozmiar 46, najbardziej tęczowy; dorośli synowie zapytali, czy wybieram się na paradę równości...

Zacznę od warkoczyka na start- dzięki Mariolciu za filmik z instrukcją. Zrobiłam go ze zwykłej bawełny Ideal Yarn art, kolor 236 dobrała mi Patrycja z krakowskiego sklepu. Wszystkim polecam to rozwiązanie początku dzianiny; należy zrobić na drutach mniejszych niż reszta robótki, u mnie 3,75; całość na drutach nr 4.

Koncepcja góry i kształtu ramion powstała pod wpływem świetnej pracy Kludwig- jeszcze raz gratuluję, mam nadzieję, że spodoba Ci się moja wersja.

Aby góra była spójna z dołem, wykończyłam ją szydełkiem nr 3. Tak też wykończyłam rozporki na bokach.

Zdjęcia zrobione w pierwszym słonecznym dniu po tygodniu deszczów nie oddają cudownego nasycenia barw Linello.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
Agata.wandzel@wp.pl
2 years ago
Dziewczyny, BARDZO DZIĘKUJĘ za miłe słowa. Są dla mnie ważne, zachęcają do dalszych prac dziewiarskich i dodają skrzydeł...
Like Like
0
migdal
2 years ago
I masz swoją cudną lnianą tęczę! - zakochanie się w Linello nie dziwi mnie nic, a nic... ;) - bardzo radośnie w niej wyglądasz, a i ogródek stanowi piękne dopełnienie!
Like Like
0
cygonia
2 years ago
Bardzo ładna bluzeczka, pięknie się prezentuje w rozświetlonym słońcem ogrodzie na tle roślin.
Like Like
0
Bozena18
2 years ago
Świetna tęczowa bluzeczka i fajny pomysł.
Like Like
0
venga
2 years ago
Śliczna bluzeczka. Radośnie donoszę, że 54 Linello jest jeszcze bardziej tęczowy :) Czekam na dostawę ponieważ zabrakło mi 1 motka.
Like Like