Wydziergane zostały z niecałych 4 moteczków Linello 054, które dość długo nabierały mocy urzędowej, aż w końcu przewinęłam je, dzieląc na dwa zestawy kolorystyczne.

Pierwszy powstał top w różo- żółcieniach, a następnie mój, turkusowo-zielono-żółty. Ściągacze wykonałam z jasnożółtego Lino. Oba dziergałam drutami: 3,5mm- ściągacze, 4mm- dżersej prawy, a wykończenie pod szyją- 2,5mm.

Na ostatnim live poruszany był temat doboru jednokolorowej włóczki do Linello 054, według mnie do niego pasują wszelakie żółtości.

Moja bluzeczka dobrze się nosi, jest bardzo delikatna i przyjemnie chłodzi. 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
1 year ago
Aniu - czyli musisz tylko trochę dokupić, pociąć i będziesz miała kolejne lniane cudo! - i tak trzymaj - jak czasami coś zostanie, to jest fajna motywacja do mieszania kolejnych kolorów ;) Taka trochę wycofana jestem ;) i jakoś tak mi się ostatnio nie chciało robić fotek... - ale dziergam sobie w kąciku, może coś wrzucę ;) Pozdrawiam Cię Aniu serdecznie!
Like Like
0
aneczek
1 year ago
Migdałku, Alu, jasne, że poszalałam z nożyczkami, jeszcze mi deczko tego Linello zostało...?. Alu, tak długo nie ma Twoich prac...?. Dziękuję Wam za miłe komentarze?
Like Like
0
migdal
1 year ago
Aniu - widzę, że poszalałaś z nożyczkami... - hahaha! - i dobrze, bo wydziergałaś z "jednego" koloru dwie zupełnie różne dzianiny - fajnie Ci wyszły!
Like Like
0
Ilo
1 year ago
Dwa świetnie wykonane linellowe przyjemniaczki :-)
Pomysł z rozdzieleniem kolorów ciekawy i inspirujący.
Like Like
0
kasiare
1 year ago
Super dzianiny ? też mi się marzy top z Linello
Like Like
0
aneczek
1 year ago
Dziękuję ??
Like Like
0
Kolorowo
1 year ago
Bardzo miłe dwa linelka. :))
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
1 year ago
Aniu; po prostu cudne!!! A wyglądasz w niej tak wiosennie i radośnie. Czekałam na finał Twych prac po zainteresowaniu w okienku. Świetnie te kolory rozdzieliłaś...
Like Like