Linello – Lang Yarns, kolor nr 055, w sam raz na późnoletnie spacery w kwitnących nawłociach, wpadł mi w oko, kiedy tylko pojawił się w ofercie, ale udało mi się wtedy kupić tylko jeden ostatni motek.

Byłam zachwycona jego kolorystyką, tak więc gdy dotarła nowa dostawa, od razu dokupiłam jeszcze 3 motki. Pomysł na ażurowy sweterek z rękawami ¾ do narzucania na letnie bluzki zaczerpnęłam z Sandry, Powstała rzecz bardzo miła w noszeniu i pozytywnie nastrajająca w kolorystyce.

Ściągacze i wykończenie dekoltu wykonałam z resztek Fresha nr 8714 (Lana Gatto) w kolorze terakoty, który idealnie wg mnie zgrał się z kolorami Linello.

Druty 3,5.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
stasia108
1 year ago
ekstra sweterek, ale ten widok, pięknie wszystko się skomponowało
Like Like
0
Ilo
1 year ago
Dziewczyny, dziękuję za miłe komentarze :-) Prawda, że to Linello 55 jest takie ewidentnie nawłociowe :-)
Like Like
0
aneczek
1 year ago
To linello w tych nawłociach, to miód na serducho.
Like Like
0
migdal
1 year ago
Oj, i ja bardzo lubię nawłocie ;) - nie dziwię się, że Ci się to Linello z nimi skojarzyło i wykorzystałaś moment ich kwitnienia do jego zaprezentowania - wydziergałaś piękny sweterek na taką porę roku!
Like Like
0
Agata.wandzel@wp.pl
1 year ago
Oniemiałam z zachwytu; po prostu cudna jesień!!!! Ten kolor też mi wpadł w oko, ale nie wiedziałam jak go ugryźć. Świetna stylizacja. Wykończenia doskonale dobrane. No i te nawłocie- trujące lecz urokliwe...
Like Like
0
Anowi
1 year ago
Cudny sweterek, a ażurowy wzór pięknie wyeksponował kolory włóczki.
Like Like