Wydziergana została z resztek oraz ze sprutej "bluzki patchworkowej" powstałej rok temu - poprawić w niej chciałam tylko zbyt szeroki dekolt, a wyszło jak wyszło.

Nowo powstała bluzeczka jest zlepkiem; Linello, Lino, Echta i Copenhagen.

Dziergana jest na okrągło od dołu, lekko taliowana z udawanymi szwami. Ściągacz dziergałam drucikami 3mm, dalej 4mm, wykończenie pod szyją 2,5mm.

Przepierka wyszła jej na plus. Już ją bardzo lubię i powiem "nosiłabym".

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

Zaloguj się by komentować.

Komentarze

0
migdal
1 year ago
Aniu - lepiej nie!!! - po moich kolorach to tylko jesień nas czeka - hahaha! - a Twoja bluzeczka jest tak niezwykle wiosenna, że Pani Wiosna nie powinna zwlekać! ;)
Like Like like 1
0
aneczek
1 year ago
Migdałku, dziękuję!!! Wiosna pewnie czeka na Twojowe kolorowe bluzeczki;)))))))))
Like Like
0
migdal
1 year ago
Aniu - przywołujesz wiosnę - krzycz, proszę, może w końcu przyjdzie ;) - na takie kolorki powinna się skusić! - wyglądasz w niej bardzo, bardzo radośnie!
Like Like love 1
0
aneczek
1 year ago
Drogie Dziewiarki, dziękuję za ciepłe słowa. Ofelio, ten żółciutki otok na karczku, to właśnie bawełna Copenhagen. Wszelkie bawełny tego typu, jak i lny "same po drutach nie suną"😅. Trzeba się troszkę nagimnastykować. Wyroby z tych włókien są dość ciężkie i nieco szorstkie- masażery. Ale ja to lubię i wówczas wiem, że mam na sobie letnią bluzkę. W upalne dni super chłodzą, znakomicie przepuszczając powietrze. Zatem, Ofelio, dziergaj!!!
Like Like love 1
0
ANNAJANECZEK 11
1 year ago
Świetna
Like Like love 1
0
Agata.wandzel@wp.pl
1 year ago
Jaka cudna bluzeczka na ślicznie uśmiechniętej modelce...
Bardzo Ci ładnie; też bym nosiła...
Like Like love 1
0
Ofelia
1 year ago
Daj mi ją, daj mi ją, daj! :)
Jak ja bardzo nie umiem robić takich wesołych zestawień! A to jest piękna wiosenna bluzeczka! super karczek i to wesołe linello w pasie! Miodzio!

Copenhagen to ta sekwencja na karczku właśnie?Nigdy nie przerabiałam, fajnie w rękach pracuje? Przyjemna jest na skórze czy taka szorstkawa? Ciekawam, bo u Patulli jakieś tam resztki krążą, może kiedyś na końcówkę produkcji jakiś motek przygarnę?

Cudna bluzka, niech Ci się dobrze nosi! :)
Like Like love 1